Skocz do zawartości

Nielegalne przebywanie rodziny


mrmichal1998

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę  nie wyzywajcie ze podobne taktu juz byly ze mogłem znaleźć wolę zapytać ponieważ moja sytuacja jest dość specyficzna Mianowicie mój wujek I moja babcia są obywatelami usa parę lat temu udał się tam mój brat na wakacje wrócił w terminie wrócił do polski zdal maturę i ponownie wyjechał Ale wrócił po dwóch latach z tego niecały rok przebywał nielegalnie odrpwadzał tam podatki w czasie pobytu brata moj drugi brat postanowił postarać się o wizę jednak dostał odmowę obecnie na terenie usa przebywa tylko mój wujek który jest obywatelem  moje pytanie brzmi czy bede mieć problem z wylotem do USA czy mogę dostać nawrotkę  z lotniska z powodu brata? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrmichal1998 napisał:

Proszę  nie wyzywajcie ze podobne taktu juz byly ze mogłem znaleźć wolę zapytać ponieważ moja sytuacja jest dość specyficzna Mianowicie mój wujek I moja babcia są obywatelami usa parę lat temu udał się tam mój brat na wakacje wrócił w terminie wrócił do polski zdal maturę i ponownie wyjechał Ale wrócił po dwóch latach z tego niecały rok przebywał nielegalnie odrpwadzał tam podatki w czasie pobytu brata moj drugi brat postanowił postarać się o wizę jednak dostał odmowę obecnie na terenie usa przebywa tylko mój wujek który jest obywatelem  moje pytanie brzmi czy bede mieć problem z wylotem do USA czy mogę dostać nawrotkę  z lotniska z powodu brata? 

Jak pokażesz że lecisz tylko na wakacje to nie będzie problemu,. A będziesz lecieć na wizie czy w ruchu bezwizowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wjechać w zasadzie bez problemu. Jakby mieli obiekcje to by już ci ESTA nie dali. W razie czego miej przygotowany plan wyjazdu: co kiedy chcesz zwiedzić. Pamiętaj, że mogą ze względu na historię rodziny wziąć Ciebie na secondary i przejrzeć twój telefon w poszukiwaniu SMS/emailów/ postów na facebooku typu: "zaczynasz pracę jutro o 10" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...