Skocz do zawartości

Przeprowadzka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w klasie 1LO. W te wakacje przeprowadzam się do mamy do stanów na stałe. W której klasie high school będę po przyjeździe? Czy będę szła z moim rocznikiem - senior year (co jest dziwne bo bym była tylko 2 lata łącznie w szkole średniej) czy pójdę do sophmore biorąc pod uwagę fakt ze byłaby to druga klasa liceum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mcpear said:

A co powiedzieli mamie w High School do którego miała się udać, aby zapytać? Dostałaś taką poradę w innym wątku.

aktualnie szkoły są zamknięte wiec dostanę odpowiedz pewnie pod koniec wakacji, a chce wiedzieć co mnie może zaskoczyć po przyjezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, patka12345 napisał:

aktualnie szkoły są zamknięte wiec dostanę odpowiedz pewnie pod koniec wakacji, a chce wiedzieć co mnie może zaskoczyć po przyjezdzie

Musisz sie liczyc, ze szkola bedzie chciala dokladny spis wszystkich szczepionek. Wiec popros lekarza o cos takiego; niech mama tez sie dowie dokladnie jakie musisz miec szczepionki wymagane przez szkole/district, i w jakim udokumentowaniu. Mama tez powinna sprawdzic jaki school transcript szkola bedzie wymagala od Ciebie -  jak to wyglada, czy musi byc przetlumaczony na angielski, itp. Uzywajac taki transcript szkola zadecyduje na jakim poziomie bedziesz sie uczyla po przeprowadce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patka12345 napisał:

aktualnie szkoły są zamknięte wiec dostanę odpowiedz pewnie pod koniec wakacji, a chce wiedzieć co mnie może zaskoczyć po przyjezdzie

To ze uczniowie nie chodza do szkol to nie znaczy ze nauczyciele i administracja nie pracuja. Ja odpowiedzi na maile w szkole mojej corki dostaje po 15 minutach.  Po przyjezdzie to bedzie znacznie za pozno na zalatwianie czegokolwiek zwiazanego ze szkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...