Skocz do zawartości

Wlasny ośrodek leczenia uzależnień w usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Kleofas11 napisał:

Jest chyba jeszcze gorzej. Studia w Zjednoczonym Królestwie są darmowe tylko w Szkocji. W Anglii, Walii i Irlandii Północnej już niestety nie są darmowe.

Ale ich cena w porownaniu do USA mozna powiedziec ze jest symboliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 17.04.2020 o 23:40, rzecze1 napisał:

Swoja droga, do managementu Forum... to jesli o biznesie juz mowimy, to moze mlodych wypadaloby troche wpuscic? Najmlodsza moderatorka jest teraz chyba @ilon ktora z tego co rozumiem "trzydziechy" juz wkrotce dobiega ;) , choc nie wyglada!... A jeszcze nigdy w historii niczego "starzy" nie nadali trendow...zatem moze warto sie temu przyjrzec?

Haha dzieki @rzecze1 - jeszcze kilka lat do trzydziechy mi zostalo. Ja z mojej perspektywy to moge powiedziec tyle, ze jestem szczesliwa, ze studia moje skonczylam w Polsce i nie musze zyc ze swiadomoscia, ze przez najblizsze 20 lat musze wliczac student loans do mojego budzetu. W tym roku bedzie u mnie 5 lat odkad sie przeprowadzilam i szczerze mowiac to jak w przyszlym roku dostane obywatelstwo to naprawde rozwaze inne kierunki i calkiem mozliwe przeprowadzke na jakis czas spowrotem do Europy. Tutaj niby jest mi dobrze, wiele wiecej mozliwosci, ale czy jest znacznie lepiej niz byloby mi w Europie? Ciezko powiedziec, bo w sumie przylecialam tutaj zaraz po licencjacie wiec nawet nie mam porowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...