Skocz do zawartości

Powrót do Polski


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 hours ago, ilon said:

...przyszlym roku dostane obywatelstwo i moj men bedzie bardzo chcial sie przeniesc do Europy - wtedy zwijam w mgnieniu oka :D 

Ilona jakie tu zmiany! Ja z tego co pamiętam to było randkowanie, a tu teraz jakis facet I to nawet tak na poważnie? No super i duzo pomyślności życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/16/2020 at 5:55 PM, pelasia said:

Ilona jakie tu zmiany! Ja z tego co pamiętam to było randkowanie, a tu teraz jakis facet I to nawet tak na poważnie? No super i duzo pomyślności życzę!!!

Aww dziekuje bardzo! To racja, porandkowalam sobie konkretnie przez kilka lat i tak niespodziewanie jak juz myslalam, ze chyba ktos na mnie rzucil klatwe to w koncu sie udalo poznac kogos normalnego! Pomyslnosc napewno sie przyda, pozycz mi jeszcze tylko troche cierpliwosci :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ilon napisał:

Aww dziekuje bardzo! To racja, porandkowalam sobie konkretnie przez kilka lat i tak niespodziewanie jak juz myslalam, ze chyba ktos na mnie rzucil klatwe to w koncu sie udalo poznac kogos normalnego! Pomyslnosc napewno sie przyda, pozycz mi jeszcze tylko troche cierpliwosci :D 

To ja sie zglaszam na weselnego staroste!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, andyopole said:

Dba o to żeby na weselnych stołach nie zabrakło trunków. Pan młody po zakupie powyższych magazynuje je "w komorce" a klucz przekazuje właśnie staroście. 

Tylko pytanie czy to bedzie polskie wesele czy amerykańskie. Jeśli to drugie to nie będzie czego pilnować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pelasia napisał:

Tylko pytanie czy to bedzie polskie wesele czy amerykańskie. Jeśli to drugie to nie będzie czego pilnować :lol:

Jako samozwańczy starosta mogę wyrazić zgodę tylko na polskie wesele! Komu jak komu ale wujowi Ikonka nie odmówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ja sobie juz kilka lat temu obiecalam, ze jak mi sie przyjdzie jeszcze w zyciu brac slub to bedzie bardzo male destination wedding - Andy, jesli Ci taka opcja odpowiada to szykuj jakies przenosnie lodowki coby ten alkohol byl podawany schlodzony na jakiejs egzotycznej plazy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...