Skocz do zawartości

Czy moja odmowa wizy turystycznej 2 lata temu bedzie miała teraz wplyw na rozmowę...


_ew0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nurtujące mnie pytanie. 

Czy moja odmowa wizy turystycznej 2 lata temu bedzie miała teraz wplyw na rozmowę w ambasadzie o wize narzeczenska ?

Czy konsul ma wglad na moją aplikację o stara wize turystyczna  ponieważ wpisana była mama mojego teraz narzeczonego jako członek rodziny do którego się wybieram  ?

Czy to będzie miało jakis wpkyw na k1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nurtujące mnie pytanie. 
Czy moja odmowa wizy turystycznej 2 lata temu bedzie miała teraz wplyw na rozmowę w ambasadzie o wize narzeczenska ?
Czy konsul ma wglad na moją aplikację o stara wize turystyczna  ponieważ wpisana była mama mojego teraz narzeczonego jako członek rodziny do którego się wybieram  ?
Czy to będzie miało jakis wpkyw na k1?

Bedzie mial wglad. Ale nie powinno miec wplywu. Badz szczera jesli padnie pytanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano teraz
  •  
A co jeżeli było powiedziane ze jadę do cioci a była to jego mama jak się z tego wyplatac w razie co 

No to wyjdzie ze klamstwo bylo, nie wiem jak konsul na to zareaguje. W kazdym razie najgorsze co mozesz zrobic to w to brnac. Mowic prawde i na przyszlosc nie klamac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bylam na rozmowie po K1 to pytali mnie o moje wyjazdy poprzednie do USA na J1, bo w sumie tak sie poznalam z moim owczesnym chlopakiem. Wydaje mi sie, ze moga cos zapytac, na przyklad jak sie poznaliscie, co robilas w USA czy cos takiego. Nie pamietam teraz jak wygladal wniosek, ale jesli dobrze pamietam, to jezeli podawalas imie osoby, ktora jedziesz odwiedzic to trzeba bylo wpisac relacje i z tego co pamietam to nie ma tam takiej opcji jak ciocia. Anyways, dobry przyklad, zeby w kazdej aplikacji pisac tak jak rzeczywiscie jest i nic nie kolorowac, bo zawsze moze to spowodowac niepotrzebne problemy w przyszlosci. 

EDIT: Sorka, nie doczytalam, ze ta wiza jednak nie byla Ci przyznana. Myslicie, ze w Ambasadzie beda pytac o wize, ktorej nie dostala, jak teraz ubiega sie o K1 tak jak powinna? Bo jakby nie bylo, to w sumie z jakis tam powodow jej nie dostala, moze Konsul sie bal, ze nie wroci, albo bedzie pracowac, czy cos takiego, a w tym wypadku K1 jest imigracyjna, wiec po co by drazyli temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...