Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


Siema27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bez spamu proszę. Sytuację mam poważną. Muszę zapłacić za mieszkanie a nie mam kasy prócz karty kredytowej. Właścicielka powiedziała że tylko przelew na konto bankowe. Atm zjadl kartę debetową ale jest zapisana na online banking i mogę ją dodać potrzebuje tylko numeru US. Później jak dodam to mogę przesłać kasę przez Gpay współlokatorowi i da mi gotówkę na przelew. Czas mam do ostatniego dnia tego miesiąca i na ulice. Plzzzz : mojemail2793@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie: dlaczego nie mozesz zadzwonic do banku i poprosic o nowa karte debetowa wyslana (na Twoj koszt) kurierem ? Czy serio w 21m wieku mamy wierzyc ze nie ma innego wyjscia z prozaicznej sytuacji poza proszeniem zupelnie obcych ludzi o cos przewaznie raczej strzezonego - czyli osobisty nr. telefonu? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Siema27 said:

Mogę. Ale karta dojdzie do Polski za cztery tygodnie. Tylko ja już tu mieszkania miał nie będę i nawet nie dostanę się do skrzynki.

To moze warto postarac sie o mala pozyczke czy cos, zebys mial kase na mieszkanie? A po 4 tygodniach te pozyczke splacic.

Wiesz, twoja historia jest moze prawdziwa. Rozne sa sytuacje. Ale nie licz na to, ze obcy ludzie beda dla ciebie ryzykowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Roelka v.2 said:

To moze warto postarac sie o mala pozyczke czy cos, zebys mial kase na mieszkanie? A po 4 tygodniach te pozyczke splacic. Moze ci rodzina albo ta wspollokatorka pozyczy.

Wiesz, twoja historia jest moze prawdziwa. Rozne sa sytuacje. Ale nie licz na to, ze obcy ludzie beda dla ciebie ryzykowac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Siema27 said:

Mogę. Ale karta dojdzie do Polski za cztery tygodnie. Tylko ja już tu mieszkania miał nie będę i nawet nie dostanę się do skrzynki.

E, nie zartuj. Moj zupelnie przecietny bank wydaje nowe ATM w przeciagu 3-5 dni. Kurierem dostalbys z gory w 7 dni. Pozatym jezeli masz karte kredytowa to zrob sobie cash advance. Bedzie kosztowalo wiecej niz $10, ale na ulicy nie wyladujesz i zalatwisz problem jak dorosly a nie jak dzieciak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Siema27 said:

Czy tak trudno wam użyczyć mi tego numeru? 

To nie jest trudne, ale nie wskazane. Jezeli nie wiesz dlaczego, to wiecej info na ten temat tu:

https://talkroute.com/dont-give-out-your-phone-number-this-is-why/
https://www.nytimes.com/2019/08/15/technology/personaltech/i-shared-my-phone-number-i-learned-i-shouldnt-have.html
https://www.goodhousekeeping.com/life/money/news/a41565/phone-number-cyber-security/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...