Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


Siema27

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, katlia napisał:

Po co wklejać takie bzdury. Hacker czy jakiś typ może znaleźć numer telefonu gdzie kolwiek na internecie i zdobyć resztę informacji używając whitepages etc i zhakować Ci konto itp itd. Robią to i bez tego każdego dnia. Proszę was, macie już chyba dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Litosci, jest masa mozliwosci jakie masz zeby poradzic sobie w tej sytuacji. Po pierwsze- dlaczego nie probowales odzyskac karty ktora ci wciagnelo? Na kazdym bankomacie powinien byc numer na ktory mozna zadzwonic w takiej sytuacji. Po 2- PayPal. Ja mam 2 paypale- Polski i amerykanski i sobie miedzy nimi przelewam pieniadze non stop bez problemu, zazwyczaj na drugi dzien sa zaksiegowane na koncie. A jak nie masz polskiego konta to przelej koledze. 
zachowujesz sie jak jakis rozkapryszony nastolatek ktory nie moze sie pogodzic ze mu obcy ludzie w dzisiejszych czasach nie chca numeru dac, gdzie cyber przestepstwa i naganianie zwlaszcza na forach internetowych to plaga ostatnio. Zadzwonic mozesz tez do banku i probowac problem zalatwic, zobaczyc co oni zaproponuja, po drugiej stronie stoi przeciez czlowiek i nie wiem jak u ciebie w banku ale u mnie zawsze sie dalo wszystko zalatwic bez problemu po zweryfikowaniu tozsamosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Patipitts napisał:

Litosci, jest masa mozliwosci jakie masz zeby poradzic sobie w tej sytuacji. Po pierwsze- dlaczego nie probowales odzyskac karty ktora ci wciagnelo? Na kazdym bankomacie powinien byc numer na ktory mozna zadzwonic w takiej sytuacji. Po 2- PayPal. Ja mam 2 paypale- Polski i amerykanski i sobie miedzy nimi przelewam pieniadze non stop bez problemu, zazwyczaj na drugi dzien sa zaksiegowane na koncie. A jak nie masz polskiego konta to przelej koledze. 
zachowujesz sie jak jakis rozkapryszony nastolatek ktory nie moze sie pogodzic ze mu obcy ludzie w dzisiejszych czasach nie chca numeru dac, gdzie cyber przestepstwa i naganianie zwlaszcza na forach internetowych to plaga ostatnio. Zadzwonic mozesz tez do banku i probowac problem zalatwic, zobaczyc co oni zaproponuja, po drugiej stronie stoi przeciez czlowiek i nie wiem jak u ciebie w banku ale u mnie zawsze sie dalo wszystko zalatwic bez problemu po zweryfikowaniu tozsamosci.

Po pierwsze. Próbowałem odzyskać kartę i dzwoniłem ale technik nie przyjedzie, bankier nie ma klucza do bankomatu a po za tym karty są od razu niszczone w bankomacie. Po drugie paypal. Udało mi się przesłać jedną próbną złotówkę a później zablokowali mi konto bo posiadanie dwóch kont jest wbrew regulaminowi i póki co nie odblokowali jeszcze. Po trzecie bank pnc nic nie zrobi, nie mają nic do zaoferowania. Już im pisałem o moich problemach. Dodaję zdjęcie. Teraz już wiecie że nie kłamie. Ps wypłaty były z konta polskiego ale to reszta gotówki która by nie starczyła na opłatę za wynajem.

IMG_20210424_041058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Siema27 napisał:

Muszę zapłacić za mieszkanie a nie mam kasy prócz karty kredytowej. Właścicielka powiedziała że tylko przelew na konto bankowe.

A przelewu nie możesz zrobić bo?

PKO BP dopuszcza przecież przelewy.

Poza tym, z tego, co napisała właścicielka mieszkania wynika, że już po ptokach. Od mniej więcej dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joanna30 napisał:

A przelewu nie możesz zrobić bo?

PKO BP dopuszcza przecież przelewy.

Poza tym, z tego, co napisała właścicielka mieszkania wynika, że już po ptokach. Od mniej więcej dwóch tygodni.

Nie mogę, kase mam w banku pnc a przelew mogę zrobić będąc jedynie w oddziale pnc a ja jestem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 02:52, Siema27 napisał:

Pojechałem do Polski i ATM zjadł mi kartę debetową. Nowa przyjdzie mi dopiero za dwa tygodnie muszę do tego czasu mieć gotówkę.

Każdy ma w swoim smartfonie zapisanych nawet kilkaset numerów, z czego kilkadziesiąt numerów to bliższa oraz dalsza rodzina/krewni/przyjaciele/znajomi bliżsi i dalsi. A pożyczyć komuś trochę gotówki (błyskawicznie lub szybko) można przecież na różne sposoby. I nie angażując w to plastikowych kart i bankierów elektronicznych. Od 6 - 8 kwietnia (twoja korespondencja z tą panią), czyli od ponad 2 tygodni wozisz się z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...