Jump to content

Proszę o pomoc


Siema27

Recommended Posts

Witam. Pojechałem do Polski i ATM zjadł mi kartę debetową. Nowa przyjdzie mi dopiero za dwa tygodnie muszę do tego czasu mieć gotówkę. Chciałbym dodać kartę debetową którą mam zapisaną na PNC banking ale potrzebuje telefonu US żeby potwierdzić, więc potrzebuję żeby mi ktoś użyczył swojego numeru telefonu US bo ja już telefonu US nie mam. Dodam Twój telefon do mojego online banking i później potwierdzić trzeba numer więc wyślą kod który będę potrzebował żeby mi go przesłać. Później dodam kartę do Gpay i znów wyślą kod który też potrzebuje żebyś mi ktoś wysłał. Jak już to zrobię to mogę wysłać przez Gpay za pomoc 10$. Proszę o pomoc, to nie jest skam. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply
31 minut temu, Jackie napisał:

Nikt ci swojego numeru nie użyczy, zwłaszcza w celach bankowych. Nie masz znajomych w USA którzy mogą pomóc?

No skoro tu pisze to znaczy że nie mam. Jackie użyć mi swojego jeśli nie używasz banku pnc to daj. Nic Ci się nie stanie przez to, proszę. To całkowicie bezpieczne. Użyje tylko do weryfikacji. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Siema27 said:

Nie rozumiem?

Twój post można przeczytać tak jak napisałeś, że potrzebujesz weryfikacji amerykańskim numerem telefonu w celach całkowiecie niewinnych albo można go przeczytać tak:

"Witam. Pojechałem do Polski i wymyśliłem jak można łatwo wyłudzić pieniądze z systemów online'owych pożyczek oferowanych przez XXXYYYY.com. System zakłada, że właściciel telefonu komórkowego przejmuje na siebie pełną odpowiedzialność za zweryfikowane przez siebie operacje finansowe. Oczywiście chcę odwrócić od siebie jakiekolwiek podejrzenia. Tak więc potrzebuję telefonu US żeby potwierdzić, więc potrzebuję żeby mi ktoś użyczył swojego numeru telefonu US bo ja już telefonu US nie mam, a nawet jak mam to przecież nie chcę być pociągnięty do odpowiedzialności. Dodam Twój telefon do konta owej instytucji finansowej i szczęśliwie dla mnie to właściciel telefonu stanie się odpowiedzialny za wszystkie zobowiązania i później potwierdzić trzeba numer więc wyślą kod który będę potrzebował żeby mi go przesłać. Później zaciągnę gigantyczne zobowiązania finansowe i znów wyślą kod który też potrzebuje żebyś mi ktoś wysłał. Jak już to zrobię to mogę wysłać przez Gpay za pomoc 10$. Proszę o pomoc, to nie jest skam. "

Rozumiesz, czemu jesteśmy ostrożni?

Link to comment
Share on other sites

  • Jackie locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...