Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, mcpear said:

Ja pewnie bym zostawił nieaktualny i uaktualnił po powrocie

13 hours ago, danielwro said:

nie wiem czy dobrze matchuje fakty, ale byc moze to odpowiada na Twoje pytanie - 

czyli nic nie ruszasz, dopiero jak wrocisz za pare miesiecy to wpiszesz nowy adres. 

Dokładnie, ja też mam zamiar tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 hours ago, kenadams said:

Przylecieliśmy wczoraj całą rodzinką na Florydę. Imigracja w Orlando szybka i bezproblemowa, a więc już wszyscy jesteśmy rezydentami :-) 
 

Przynajmniej na mecz nie miałeś problemu wstać po podróży bo jetlag działał na Twoją korzyść. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mcpear said:

Przynajmniej na mecz nie miałeś problemu wstać po podróży bo jetlag działał na Twoją korzyść. Powodzenia!!

Dzięki! Na szczęście już nie interesuję się tym sportem, wręcz współczuję polskim kibicom dlaczego to sobie robią co ~2/4 lata :lol: ale fakt, mimo 24h gehenny na nogach i protestach o 3 w nocy dzieci że już się nie chce spać, o 7 już się nie dało spać dalej... Ale trafiliśmy z pogodą i fajnym domem na AirBnB, nawet żona się zaczęła łamać (jak dotąd była do tej przeprowadzki mocno zdystansowana)
 

Edytowane przez kenadams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kenadams napisał:


Heh, na to trzeba mieć dużo czasu, z resztą za bardzo autochtoniczne te sporty. Kiedyś próbowałem pooglądać mecz baseballa, wymiękłem po 2h a trwał jeszcze drugie tyle emoji23.png

Też próbowałem. Nawet na stadion dałem się zaprowadzić. Ni hu hu, nie dla mnie te "emocje".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

Też próbowałem. Nawet na stadion dałem się zaprowadzić. Ni hu hu, nie dla mnie te "emocje".

Jeszcze baseball ma dla mnie na tyle uroku, że chciało mi się spróbować, ale do futbolu w ogóle mnie nie ciągnie - za bardzo "intense". Jeśli ojciec nie wpoi od małego zainteresowania do tych sportów, to potem już chyba ciężko się wciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...