Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, danielwro napisał:

Właśnie pytam tez o to „traktowanie tak samo”.. np. załóżmy, ze ambasada ma zaprosić na dzień X, 20 osób to randomowo je sobie wybiorą z puli 1-10000? Czy zgodnie z numeracja? 

Chyba już wiem o co chodzi, kiedy wszystko idzie jak należy, to znaczy jeżeli w październiku mają być procesowane załóżmy osoby poniżej numerów 2300 to tylko i wyłącznie te numery procesowane być mogą, natomiast jak będzie opóźnienie i w grudniu będzie już  7300  a żadne numery wcześniej procesowane nie były to już nie ma znaczenia czy masz numer 2000 czy 7000 jesteś traktowany tak samo i kwestia czy pierwszy będzie numer 2000 czy 7000 jest losowa, dobrze rozumiem?

Edytowane przez 9kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy data wysłania DS więc zakładając ,że dużo wysokich numerów wysłało je kilka dni po wyniku mogą być przed niższymi numerami, które zrobiły to później. Na moją logikę to tak jest ale może jeszcze to ktoś tu potwierdzić albo zaprzeczyć jeśli się mylę bo ekspertem nie jestem 

Edytowane przez micham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, alcomindz. said:

Jeszcze jedni pytanie, czy ten czas liczy się jako ciągłość czy ogółem? W 2018 tez byłem w Uk przez ok 2 miesiące w pracy czy to cos zmienia ?

AFAIK nie jest to nigdzie sprecyzowane. W wypadku niejasnosci lepiej err on the side of caution, ale w Twoim wypadku 6+2 jest dalej < 12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam porady odnosnie aktualizacji paszportow. Otorz, mamy nr 19xxx i moim dzieciakom koncza sie paszporty w lipcu 2023. Chcialabym wymienic te paszporty teraz, zima najlepiej, albo moze przed rozmowa z konsulem. tj na wiosne.... Czy mozecie cos poradzic jak to wyglada z aktualizacja paszportow? Czy jezeli teraz (tj zima np) wysle dokumenty do KCC ze starymi paszportami, a na rozmowe z konsulem (wg optymistycznych prognoz byloby to wiosna) przyniose nowe paszporty, to to jest dozwolone? Moze ktos doradzi jak tu zrobic to najlepiej, dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Justyna234 said:

Hej, szukam porady odnosnie aktualizacji paszportow. Otorz, mamy nr 19xxx i moim dzieciakom koncza sie paszporty w lipcu 2023. Chcialabym wymienic te paszporty teraz, zima najlepiej, albo moze przed rozmowa z konsulem. tj na wiosne.... Czy mozecie cos poradzic jak to wyglada z aktualizacja paszportow? Czy jezeli teraz (tj zima np) wysle dokumenty do KCC ze starymi paszportami, a na rozmowe z konsulem (wg optymistycznych prognoz byloby to wiosna) przyniose nowe paszporty, to to jest dozwolone? Moze ktos doradzi jak tu zrobic to najlepiej, dzieki z gory

Jest dozwolone, spokojnie mozesz tak zrobic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...