Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Może zadam głupie pytanie, ale dzisiaj o 4:00 się przebudziłam i zaczęłam rozmyślać czy dobrze nazwałam dokumenty. Mój małżonek to Michał, więc ma polski znak w swoim imieniu - „Ł”. Nadając nazwy plikom oczywiście napisałam „Michał XYZ” a nie „Michal XYZ”. Czy to błąd?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po wysłaniu ds i skanów mam tylko czekać na maila z kcc na termin interview? I czy w moim przypadku: singiel, nie służyłem w wojsku i nie byłem skazany, to te 3 skany : zaświadczenie o niekaralności, 1 strona paszportu, i akt urodzenia ( wszystko w języku polskim) to wszystko co trzeba wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zaproszenie na rozmowę przychodzi mailem ? czy sprawdza się to na jakiejś stronie(widziałem screnny na twitterze jak ktoś sobie sprawdzał na jakiejś stronie info o rozmowie) PS. Jest jakaś rozmowa osoby z poza Polski na grudzień  w warszawie

Edytowane przez micham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, micham said:

czy zaproszenie na rozmowę przychodzi mailem ? czy sprawdza się to na jakiejś stronie(widziałem screnny na twitterze jak ktoś sobie sprawdzał na jakiejś stronie info o rozmowie) PS. Jest jakaś rozmowa osoby z poza Polski na grudzień  w warszawie

Tak, przychodzi mailem, ale mozna sprawdzic na tej samej stronie na ktorej sprawdzales, ze zostales wylosowany [1]

[1] https://dvprogram.state.gov/ESC/

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, micham said:

Jest jakaś rozmowa osoby z poza Polski

Tak BTW, poza Bialorusinami maja teraz tez dolaczyc Rosjanie do puli obywateli obcych krajow procesujacych IV w Warszawie, ale nie widzialem jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Warszawa bedzie zatem placowka procesujaca najwieksza liczbe uczestnikow DV z EU. Dla przypomnienia: 355 (Polska) + 1808 (Bialorus) + 6001 (Rosja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xarthisius Czyli kolejna niezbyt dobra wiadomość bo więcej ludzi do koryta, dobrze ,ze Polacy sa w VWP bo przy tieryzacji to byłoby juz wgl slabo. Swoją drogą ciekawe ,ze oni będą tutaj obsługiwani musza przecież mieć vise żeby do PL wjechac. Co wiecej podobno szczepionki stamtąd maja byc nie uznawane przez Us i wiele osob przez to moze sie niekwalifikowac  do GC a daty dostępności rozmow zostana zasypane....
Byłem na tej stronie pokazuje mi to samo co w maju. Myślisz ze warto sprawdzac co jakis czas tam na wypadek gdyby mail gdzieś ,,zaginał,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, micham said:

Byłem na tej stronie pokazuje mi to samo co w maju. Myślisz ze warto sprawdzac co jakis czas tam na wypadek gdyby mail gdzieś ,,zaginał,,?

Tak. Ten mail, ktory przychodzi w tresci mowi, zeby tam wlasnie zajrzec po szczegoly spotkania. W samym mailu nic procz tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...