Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, AS13 napisał:

Czyli jak ktoś wysłał DS w maju to powinien dostać maila od kcc o przesłanie dokumentów?

Moim zdaniem zależy to również od numeru jaki masz. Bo skoro wysłałeś DS w maju to prosbe o wysłanie dokumentów powinieneś dostać teoretycznie w sierpniu/ wrześniu.

Oczywiście w grę wchodzi jeszcze bajzel, który tam mają, bo np. wczoraj dostałam prosbę o wysłanie dokumentów, których potwierdzenie przeprocesowania i akceptacji dostałam tydzień wcześniej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, ala2022 said:

Wynika z tego, że procesują majowe DS

7 hours ago, danielwro said:

Oraz ze proaktywne wysyłanie dokumentów jest bezcelowe.. 

Zawsze stwierdzenia oparte np. dla EU na probce statystycznej 65 case'ow (a w zasadzie 22, bo tylko tyle osob podalo dane odnosnie dat) z ~21000 budza z jednej strony duzo radosci/rozrywki, ale z drugiej tez troche smutku. Bo czlowiek sie uczyl statystki, metod matematycznych, a to wszystko jest przeciez takie proste...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xarthisius napisał:

Zawsze stwierdzenia oparte np. dla EU na probce statystycznej 65 case'ow (a w zasadzie 22, bo tylko tyle osob podalo dane odnosnie dat) z ~21000 budza z jednej strony duzo radosci/rozrywki, ale z drugiej tez troche smutku. Bo czlowiek sie uczyl statystki, metod matematycznych, a to wszystko jest przeciez takie proste...

A gdzie mogę zobaczyć podobna statystykę potwierdzająca tezę przeciwna? 
Pytałem już kilka razy o te kwestie i skąd to się w ogóle wzięło i przyznam, ze nikt tego w podobny sposób nie wyjaśnił. 
To ze w chaosie szczątkowego postępowania w roku poprzednim zaszła jakaś akcja ma to czynić z niej regułę? 
Bardziej jednak wierze w procedury, które są zapisane i chociażby instrukcje które zostały wysłane w jednym z pierwszym maili od kcc. Również w to, ze ten rok wraca do normalności, choć z opóźnieniem. 
I tak, moje stwierdzenie to nie była analiza statystyczna, tylko czysta obserwacja 100% danych dla których zaszło pewne zjawisko, wiec no cieszę się ze Cię rozbawiłem i przepraszam za jednoczesne zasmucenie. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Xarthisius napisał:

Zawsze stwierdzenia oparte np. dla EU na probce statystycznej 65 case'ow (a w zasadzie 22, bo tylko tyle osob podalo dane odnosnie dat) z ~21000 budza z jednej strony duzo radosci/rozrywki, ale z drugiej tez troche smutku. Bo czlowiek sie uczyl statystki, metod matematycznych, a to wszystko jest przeciez takie proste...

Xarthisius ja Cie bardzo cenie za Twoja aktywnosc na tym forum, i jestem Ci bardzo wdzieczna za wszystkie Twoje komentarze, bo wiele wnosza, aczkowlwiek uwazam, ze w tym przypadku akurat sarkazm jest zbedny...

Jakies dane sa zawsze lepsze niz zadne, ludzie na tym forum udzielaja sie slabo, wobec czego warto siegac do informacji z innych zrodel. Czekamy tutaj jak na szpilkach wszyscy wylosowani i mysle, ze dla wszystkich nas warto wiedziec co dzieje sie w temacie, nawet jezeli probka statystyczna jest mala... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Justyna234 said:

Jakies dane sa zawsze lepsze niz zadne, ludzie na tym forum udzielaja sie slabo, wobec czego warto siegac do informacji z innych zrodel. Czekamy tutaj jak na szpilkach wszyscy wylosowani i mysle, ze dla wszystkich nas warto wiedziec co dzieje sie w temacie, nawet jezeli probka statystyczna jest mala... pzdr

Udzielaja sie slabo, bo jest ich malo. Mozna by sie zastanowic gdzie tych wygranych jest duzo. Jak juz sie dojdzie do wniosku ze to Rosjanie, Ukraincy, Uzbecy i Kazachowie, to na samym koncu dedukcji i poszukiwan mozna otrzymac takie cos:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11Up6aAuT-9pJHOnh_o3DflbZ7NxrSZQ8eGEkIVXJmPc/edit#gid=765097520

Dalej nie polecam wyciagania wnioskow, mimo ze probka znacznie lepsza, ale zeby zajac czyms umysl i nie myslec "kiedy moja kolej" nada sie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, danielwro said:

A gdzie mogę zobaczyć podobna statystykę potwierdzająca tezę przeciwna? 

Teza przeciwna, nie jest poparta statystyka, tylko zeznaniami urzednikow z KCC i VO, skladanymi podczas wszelakich pozwow dotyczacych DV21. Nie mam teraz czasu kopac w tych dokumentach. Interesuje Cie nazwisko Morgan Miles, dokumenty procesowe publikuje raz na jakis czas Curtis Morrison na twitterze (curtisatlaw), ale wygodniej sie do nich dobrac przez kanal na telegramie (lawofficeofcurtismorrison).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Udzielaja sie slabo, bo jest ich malo. Mozna by sie zastanowic gdzie tych wygranych jest duzo. Jak juz sie dojdzie do wniosku ze to Rosjanie, Ukraincy, Uzbecy i Kazachowie, to na samym koncu dedukcji i poszukiwan mozna otrzymac takie cos:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11Up6aAuT-9pJHOnh_o3DflbZ7NxrSZQ8eGEkIVXJmPc/edit#gid=765097520

Dalej nie polecam wyciagania wnioskow, mimo ze probka znacznie lepsza, ale zeby zajac czyms umysl i nie myslec "kiedy moja kolej" nada sie w sam raz.

Super! Dzieki, po raz kolejny pomogles, nie mozna bylo tak od razu? 

Ja po rosyjsku slabo czytam wobec czego tam bym nie szukala... a tu prosze :) 

Ja jestem szczerze zainteresowana, bo nie wiem czy sie na ten rok zalapie jezeli to bedzie szlo w takim tempie, a wiadomo, ze warto by bylo pewne sprawy zaplanowac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Udzielaja sie slabo, bo jest ich malo. Mozna by sie zastanowic gdzie tych wygranych jest duzo. Jak juz sie dojdzie do wniosku ze to Rosjanie, Ukraincy, Uzbecy i Kazachowie, to na samym koncu dedukcji i poszukiwan mozna otrzymac takie cos:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11Up6aAuT-9pJHOnh_o3DflbZ7NxrSZna któQ8eGEkIVXJmPc/edit#gid=765097520

Dalej nie polecam wyciagania wnioskow, mimo ze probka znacznie lepsza, ale zeby zajac czyms umysl i nie myslec "kiedy moja kolej" nada sie w sam raz.

na którym przeważają majowe. żadna statystyka tylko fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 00:32, AS13 napisał:

Czyli jak ktoś wysłał DS w maju to powinien dostać maila od kcc o przesłanie dokumentów?

nie każdy, ale Ci co dostali to w większości niskie numery z maja, jest kilka wyższych numerów z maja i niższych z czerwca i lipca.  Na rosyjskim forum to samo stwierdzili. 4 osoby otrzymały zaproszenia na interview. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...