Skocz do zawartości

Malzenstwo z Amerykaninem


Sunshine

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, FunnyRedAngel napisał:

Idac tokiem rozumowania wizy turystycznej... Jako turystka masz zamiar turystyczny a nie slubu (skoro kazdy uwaza ze slub = fraud)

By wziac slub w usa potrzebna jest wiza narzeczenska... Jezeli chcecie slub wziac w usa, to w pl skladacie o wize narzeczenska, po przylocie macie 90 dni na slub, po slubie zalatwiacie formalnosci odnosnie legalizacji pobytu w usa.

 

Visa fraud to wzięcie ślubu na wizie turystycznej Z ZAMIAREM późniejszego składania petycji o AOS. Ślub sam w sobie jest w pełni legalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O matko, nie.

Do slubu nie potrzebna jest wiza narzeczenska. Slub moze sobie w USA wziac majac bodajze tylko paszport i tyle.

Na wizie turystycznej oczywiscie moze sobie brac slub, dlaczego nie? Nie jest to fraud. Fraud jest wtedy kiedy chce brac slub na turystycznej I ZOSTAC TAM W CELU Adjustment of Status.

Dlatego OP dobrze planuje. Chce wyjechac na turystycznej, wziac slub i wrocic do Polski. Proces jak najbardziej legalny.

Moze sobie tez brac slub w Polsce, chociaz z tego co slyszalam slub z obcokrajowcem wymaga jakis tam pozwolen i ten proces dosc dlugo trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FunnyRedAngel napisał:

Idac tokiem rozumowania wizy turystycznej... Jako turystka masz zamiar turystyczny a nie slubu (skoro kazdy uwaza ze slub = fraud)

 

Bzdura. Nikt nie uwaza ze slub = fraud. Zamiar imigracji na turystycznej = fraud. Slub na turystycznej i pozniejszy wyjazd jest calkowicie legalny i nie ma absolutnie zadnego powodu zeby starac sie o inna wize. Ja znam pary ktore przyjechaly na turystycznych i wziely slub w Vegas. Mialy sie starac sie o narzeczenska ? (obydwoje polacy) Jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kzielu napisał:

Bzdura. Nikt nie uwaza ze slub = fraud. Zamiar imigracji na turystycznej = fraud. Slub na turystycznej i pozniejszy wyjazd jest calkowicie legalny i nie ma absolutnie zadnego powodu zeby starac sie o inna wize. Ja znam pary ktore przyjechaly na turystycznych i wziely slub w Vegas. Mialy sie starac sie o narzeczenska ? (obydwoje polacy) Jak ?

Ja znam pary gdzie jedno przylecialo na turystycznej w odwiedzny, slub wzieli gdy jedno mialo turystyczna. Nikt nie zasugerowal ze mieli fraud. Mimo iz wszystko mieli zalatwiane tu na miejscu. 

Wiec wydaje mi sie ze kwestia podejscia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FunnyRedAngel napisał:

Ja znam pary gdzie jedno przylecialo na turystycznej w odwiedzny, slub wzieli gdy jedno mialo turystyczna. Nikt nie zasugerowal ze mieli fraud. Mimo iz wszystko mieli zalatwiane tu na miejscu. 

Wiec wydaje mi sie ze kwestia podejscia.

 

Napiszę jeszcze raz:  visa fraud to wzięcie ślubu na wizie turystycznej Z ZAMIAREM późniejszego składania petycji o AOS.

Podejście nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FunnyRedAngel napisał:

Ja znam pary gdzie jedno przylecialo na turystycznej w odwiedzny, slub wzieli gdy jedno mialo turystyczna. Nikt nie zasugerowal ze mieli fraud. Mimo iz wszystko mieli zalatwiane tu na miejscu. 

Wiec wydaje mi sie ze kwestia podejscia.

 

Wszystko rozbija sie o zamiar - jezeli osoba przylatujaca na turystycznej miala zamiast zostania, to chcac nie chcac byl to fraud (to Twoja historia ? ;-) ) 

Natomiast jest to szara strefa i jedyne jej rozwiazanie to zlikwidowanie AOSu z turystycznej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kzielu napisał:

Bzdura. Nikt nie uwaza ze slub = fraud. Zamiar imigracji na turystycznej = fraud. Slub na turystycznej i pozniejszy wyjazd jest calkowicie legalny i nie ma absolutnie zadnego powodu zeby starac sie o inna wize. Ja znam pary ktore przyjechaly na turystycznych i wziely slub w Vegas. Mialy sie starac sie o narzeczenska ? (obydwoje polacy) Jak ?

Ja znam pary gdzie jedno przylecialo na turystycznej w odwiedzny, slub wzieli gdy jedno mialo turystyczna. Nikt nie zasugerowal ze mieli fraud. Mimo iz wszystko mieli zalatwiane tu na miejscu. 

Wiec wydaje mi sie ze kwestia podejscia.

Napisze kolejny raz... dziewczyna moze zrobic co uwaza za sluszne, do 

11 minut temu, Jackie napisał:

 

Napiszę jeszcze raz:  visa fraud to wzięcie ślubu na wizie turystycznej Z ZAMIAREM późniejszego składania petycji o AOS.

Podejście nie ma tu nic do rzeczy.

Ok. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kzielu napisał:

Bzdura. Nikt nie uwaza ze slub = fraud. Zamiar imigracji na turystycznej = fraud. Slub na turystycznej i pozniejszy wyjazd jest calkowicie legalny i nie ma absolutnie zadnego powodu zeby starac sie o inna wize. Ja znam pary ktore przyjechaly na turystycznych i wziely slub w Vegas. Mialy sie starac sie o narzeczenska ? (obydwoje polacy) Jak ?

No skoro zaczynasz mnie w dziwny sposob zaczepiac to ciut inna, sama mam porownanie wizy K ze staraniami znajomych co slub na turystycznej brali... 

Tyle w danym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kzielu napisał:

Wszystko rozbija sie o zamiar - jezeli osoba przylatujaca na turystycznej miala zamiast zostania, to chcac nie chcac byl to fraud (to Twoja historia ? ;-) ) 

Natomiast jest to szara strefa i jedyne jej rozwiazanie to zlikwidowanie AOSu z turystycznej.

 

Wiec oby zlikwidowali Aos z turystycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...