Skocz do zawartości

Malzenstwo z Amerykaninem


Sunshine

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, sly6 napisał:

szkoda ze prawie pomiędzy ludźmi nie ma luk a prawie danych Państw są, za Male przewinienia jest NIE a prawie Państw ok dajemy Ci wiarę i ok

Sly6, proszę o krótkie i proste zdania, bo ja mam naprawdę problem ze zrozumieniem, o co w twoim wypowiedziach chodzi. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, pelasia napisał:

Sly6, proszę o krótkie i proste zdania, bo ja mam naprawdę problem ze zrozumieniem, o co w twoim wypowiedziach chodzi. :o

Specyficzny sposob wypowiedzi naszego kochanego Sly6 czasem wymaga kilkukrotnego przeczytania postu lub skorzystania z tlumacza.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wszyscy czasem piszemy cos co ma średnio sens ( ja to nawet dosc często :P), choc musze przyznać, ze Ty Andy jak na osobę mieszkająca na obczyźnie, zawsze poprawnie gramatycznie i zrozumiale :) Nie każdy jednak potrafi, powody sa przeróżne, dlatego prosze o krótkie zdania. Łatwiej je odkodowac. Dziękuje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelasia napisał:

My wszyscy czasem piszemy cos co ma średnio sens ( ja to nawet dosc często :P), choc musze przyznać, ze Ty Andy jak na osobę mieszkająca na obczyźnie, zawsze poprawnie gramatycznie i zrozumiale :) Nie każdy jednak potrafi, powody sa przeróżne, dlatego prosze o krótkie zdania. Łatwiej je odkodowac. Dziękuje! 

Dzieki za dobre slowo. Masz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeczytałam już prawie wszystkie wątki na tej stronie i dochodzę do wniosku, że w moim przypadku najlepszym wyjściem byłby ślub na wizie turystycznej, powrót do Polski po złożeniu CR1. Podlegam pod Albany-immigration office, wiec mam nadzieję, że czas oczekiwania będzie krótszy. Wcześniej przebywałam już w USA dwa razy na wizie J-1, wszystkie formalności wypełniałam. Teraz zamierzam wybrać się do stanów na wizie turystycznej w styczniu, wziąć ślub zostać na miesiąc,  i wrócić do Polski. Czy musiałabym starać się o Advance Parole w tym przypadku?. Jakie wygląda procedura związana z CR1, rozmowy , dokumenty. Z góry dziękuje za odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tez inne moziwosci jak np slub na terenie Unii czy tez Kanady,Ty masz to dobrze ze masz wize turystyczna.

Nie musisz sie o ten dokument starac bo to Cie nie bedzie dotyczylo,to jest dla tych co sa w USA i czekaja na miejscu na zielona karte-staly pobyt ,Ty bedziesz czekac po za USA . Mozesz latac do meza na wizie turystycznej.

To masz opisane w watku innym co do dokumentow jak i na stronie urzedu imigracji, Sama rozmowa to nie to samo co w USA i czasami trwa pare min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosey napisał:

Przeczytałam już prawie wszystkie wątki na tej stronie i dochodzę do wniosku, że w moim przypadku najlepszym wyjściem byłby ślub na wizie turystycznej, powrót do Polski po złożeniu CR1. Podlegam pod Albany-immigration office, wiec mam nadzieję, że czas oczekiwania będzie krótszy. Wcześniej przebywałam już w USA dwa razy na wizie J-1, wszystkie formalności wypełniałam. Teraz zamierzam wybrać się do stanów na wizie turystycznej w styczniu, wziąć ślub zostać na miesiąc,  i wrócić do Polski. Czy musiałabym starać się o Advance Parole w tym przypadku?. Jakie wygląda procedura związana z CR1, rozmowy , dokumenty. Z góry dziękuje za odpowiedź;)

http://www.visajourney.com/content/i130guide1

A po co ci advance parole? Jest to dokument ktory potrzebujesz do powrotu do USA w przypadku nie posiadania jeszcze zielonej karty. Calkowicie zbedne jesli wracasz do Polski starac sie o CR1. Bedziesz wracac na tej wizie a nie na AP. Zakladam ze wize turystyczna juz masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosey napisał:

Przeczytałam już prawie wszystkie wątki na tej stronie i dochodzę do wniosku, że w moim przypadku najlepszym wyjściem byłby ślub na wizie turystycznej, powrót do Polski po złożeniu CR1. Podlegam pod Albany-immigration office, wiec mam nadzieję, że czas oczekiwania będzie krótszy. Wcześniej przebywałam już w USA dwa razy na wizie J-1, wszystkie formalności wypełniałam. Teraz zamierzam wybrać się do stanów na wizie turystycznej w styczniu, wziąć ślub zostać na miesiąc,  i wrócić do Polski. Czy musiałabym starać się o Advance Parole w tym przypadku?. Jakie wygląda procedura związana z CR1, rozmowy , dokumenty. Z góry dziękuje za odpowiedź;)

Przy CR1 Albany Immigration Office nie bedzie mialo zupelnie nic wspolnego z Twoja sprawa.

Roelka podala Ci guide powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...