Skocz do zawartości

DS-260 Czy w trakcie mogę wziąć ślub ? - nietypowa sytuacja


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, mvgda said:

z tego co czytałam to polityka Bidena to umożliwiła i właśnie jakos od maja/czerwca większość ludzi dostaje EAD w przeciągu miesiąca dwóch, jestem na kilku grupach na facebooku i tak to wyglada. Niestety osoby które złożyły przed tym terminem nadal czekają.

Ha! Polityka Bidena, polityką Bidena, ale USCIS ma dużą bezwładność. Najlepszy przyklad to jak traktują Ukraińców. Wedle ustawy powinni móc pracować bez EAD, bądź otrzymywać EAD za free jeżeli chcą, a USCIS nie dość że kosi ich jak młode żyto zmuszając do uzyskania EAD to jeszcze każe czekać po 6-8 miesięcy. 

IMMPact ligtigation właśnie ich za to pozwali. Dobry twitter thread na ten temat: https://twitter.com/gsiskind/status/1560079722209476609

 

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Xarthisius napisał:

BTW, gdzieś tam mi mignęło, że na ESTA z LPR nie można brać ślubu. Można brać slub jak najbardziej. AOS nie można zrobić. Wziać ślub i wrócić jak najbardziej.

Chcialem to samo napisac ale widze ze bardziej sie obijasz w pracy niz ja i byles szybszy.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mvgda said:

z tego co czytałam to polityka Bidena to umożliwiła i właśnie jakos od maja/czerwca większość ludzi dostaje EAD w przeciągu miesiąca dwóch, jestem na kilku grupach na facebooku i tak to wyglada. Niestety osoby które złożyły przed tym terminem nadal czekają.

To kolejny mit: "Polityka Bidena uprościła emigrację" - jak popatrzysz w czasy oczekiwania na różne kategorie albo procesowanie loterii wizowej - to w większości przypadków jest dużo gorzej niż za Trumpa

Edytowane przez mcpear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, mcpear said:

To kolejny mit: "Polityka Bidena uprościła emigrację" - jak popatrzysz w czasy oczekiwania na różne kategorie albo procesowanie loterii wizowej - to w większości przypadków jest dużo gorzej niż za Trumpa

Ja bym to zwalil na bezwladnosc. Trump doslownie zabil legalna imigracje, zajmie troche czasu zeby wrocic do normalnosci.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...