Skocz do zawartości

Kryzys migracyjny w USA


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Ja juz bym bardziej narzekala na koniecznosc wyjmowania elektroniki z toreb. :D Mam zawsze wszystko spakowane "na styk" wiec jak musze wyjac laptopa to potem musze sie silowac z ponowym wepchnieciem go do torby. :D

Zrob TSA precheck i problem z glowy za 5 lat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Herculesem?

Wojsko zdaje sie charteruje cywiline - ale nie zadne mainline (chociaz czasami chyba Delta latala) tylko takie no-name'y - ale normalne cywiline. Herc przez Ocean bez tankowania nie bardzo da rade btw (tzn. jak sie uprze to da ale to jest troche "sketchy")  i nie jest ETOPS certified (nie zeby to wojsku specjalnie przeszkadzalo - mnie ostatnio w pracy straszyli 3-star generalem, lol).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzielu napisał:

Wojsko zdaje sie charteruje cywiline - ale nie zadne mainline (chociaz czasami chyba Delta latala) tylko takie no-name'y - ale normalne cywiline. Herc przez Ocean bez tankowania nie bardzo da rade btw (tzn. jak sie uprze to da ale to jest troche "sketchy")  i nie jest ETOPS certified (nie zeby to wojsku specjalnie przeszkadzalo - mnie ostatnio w pracy straszyli 3-star generalem, lol).

Z tym Herculesem to rzecz jasna żart taki.  ;)Jest dużo cywilnych firm lotniczych, i cargo, i pasażerskich, które latają dla USArmy. Chociaż czort ich tam wie jaki naprawdę mają zestaw udziałowców. 

Delta była w Wawie chyba przy okazji wizyty Trumpa, lecieli nią Ci co nie mieli szansy załapać się AF One. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...