Skocz do zawartości

DV 2025 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)) Nie chcę robić tutaj sobie wrogów, trzymam za wszystkich kciuki. Pytam, bo gdzieś mam w myśli wyjazd do USA, ale jako forma przygody, spróbowania czegoś nowego. Na życie w PL i zarobki nie narzekam, ale możliwość wyjazdu do Stanów...no byłoby fajnie :);)

Edytowane przez claude27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, claude27 napisał:

Hej :)) Nie chcę robić tutaj sobie wrogów, trzymam za wszystkich kciuki. Pytam, bo gdzieś mam w myśli wyjazd do USA, ale jako forma przygody, spróbowania czegoś nowego. Na życie w PL i zarobki nie narzekam, ale możliwość wyjazdu do Stanów...no byłoby fajnie :);)

My sie smiejemy poniewaz taka goraczka powtarza sie kazdego roku.  :D

Czasem pytania sa tak glupie ze trudno sobie wyobrazic a czasem wskazuja na elementarne lenistwo. Pytajacy zamiast poczytac badzo bogate archiwum w sprawie loterii woli zawracac glowe wszystkim dookola.

Wielu natychmiast po zlozeniu aplikacji w pazdierniku zaczyna sie powoli pakowac, zdecydowana wiekszosc w maju sie rozpakowuje i tak co rok.  :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam forum, w miarę moich możliwości czasowych. Dowiedziałam się niedawno o takiej możliwości, zobaczyłam świeży temat i posty, stąd od razu wolałam zapytać jakie są potem zobowiązania.

Nie, nie, nie ma u mnie żadnej gorączki :) Rozumiem ludzi, którym tak zależy na wyjazd. Cieszę się, że są wśród nas tacy, którym się udało. Jestem ciekawa czego w Stanach brakuje im z Polski.  Dzięki za odpowiedź i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Xarthisius said:

Nie. Najgorsze co Cie moze w takim przypadku spotkac to oburz ze strony ludzi nierozumiejacych jak dziala loteria, ze "im miejsce zabierasz"!

Jeśli 800 Polaków zostaje wylosowanych, a tylko 300 z nich dostaje wizy to tak - cała reszta 500 osób to uselessy zabierające innym miejsce. Po co się zgłaszali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, whysoserious3 said:

Jeśli 800 Polaków zostaje wylosowanych, a tylko 300 z nich dostaje wizy to tak - cała reszta 500 osób to uselessy zabierające innym miejsce. Po co się zgłaszali?

Jakby Ci to wytlumaczyc zebys zrozumial... o wiem!

Taki HNBS to dopiero jest useless. Tylko miejsce na dysku w bazie danych zajmuje I kwerendy spowalnia. A mogl loser wylosowac jakis sensowny numer zamiast EU345213. Takim przegrywom w USA sie nawet reki nie podaje!

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Xarthisius said:

Jakby Ci to wytlumaczyc zebys zrozumial... o wiem!

Taki HNBS to dopiero jest useless. Tylko miejsce na dysku w bazie danych zajmuje I kwerendy spowalnia. A mogl loser wylosowac jakis sensowny numer zamiast EU345213. Takim przegrywom w USA sie nawet reki nie podaje!

Chce Ci sie pisać takie pierdoły i być bezczelnym? Mam wrażenie, że macie (administracja tego forum) wszystkich za głupków i robicie z nich pośmiewisko tutaj zamiast faktycznie służyć pomocą.

Nie odpisuj na to, bo nie chce mi się bawić w Twój cyniczny przekaz i chamskie podejście do drugiego człowieka.

Edytowane przez whysoserious3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...