Skocz do zawartości


Valaya

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Valaya said:

Cześć,

Czy ktokolwiek z Was rozważał ten kierunek?

Nadal kraj anglojęzyczny, odcięty od geopolitycznych problemów, spora pula różnorakich wiz do wyboru. Chętnie poczytam Wasze opinie.

Ja rozważam za kazdym razem jak mnie cos zdenerwuje :lol: ale to takie podrozowanie palcem po mapie, bo nie mialam jeszcze okazji postawic tam mojej stópki. 

Niestety, jestem zbyt odpowiedzialnym osobnikiem, by marzyc o przeprowadzce gdzies, gdzie nawet na wakacje nie polecialam. Choc o wakacjach marzę od dawna w tym kierunku.  @Joanna30 zazdroszcze!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec rozważał i wielu kogo znam rozważało. W tym ja sam .Tylko na równi z Australią ( a nawet chyba bardziej) to kraj do którego trudno wyjechać. Druga sprawa to naprawdę piękny kraj ale szokuje ilość niebezpiecznych /jadowitych zwierząt. A umówmy się piękno tego kraju nie jest w miastach ale w przyrodzie poza nimi. I gdybym tam wyjechał to czerpał bym z nich pełnymi garściami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz90 napisał:

Druga sprawa to naprawdę piękny kraj ale szokuje ilość niebezpiecznych /jadowitych zwierząt.

Nowozelandczycy by się z Tobą spierali. Wszystkie niebezpieczne/jadowite zwierzęta skończyły swoją podróż na Australii. Do Nowej Zelandii nie dały rady dotrzeć ;)

W Nowej Zelandii królują krowy i owce. Tych drugich jest coś koło 10 razy więcej, niż ludzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

Choc o wakacjach marzę od dawna w tym kierunku.  @Joanna30 zazdroszcze!!!!!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10228217831566743&type=3

Nie pamiętam, czy już wklejałam link, ale jakby co, to sorry, że się powtarzam :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10228217831566743&type=3

Nie pamiętam, czy już wklejałam link, ale jakby co, to sorry, że się powtarzam :P

Ale mega. Zazdro wielkie. Już wiem gdzie jadę na najbliższy trip, ale te 26 godzin lotu:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...