Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, Tirowiec1312 said:

Ooof, rasistowski dogwhistling bez żadnej krempacji. Jeszcze chwila i dostaniemy wykład z replacement theory, frenologii i zachwalanie white ethnostate. A do kompletu pewnie jeszcze jakieś odniesienie do starożytnego rzymu.

Zgadzam się w jednej kwestii z OP: "Nie zaśmiecajmy mu wątku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Tirowiec1312 said:

Ooof, rasistowski dogwhistling bez żadnej krempacji. Jeszcze chwila i dostaniemy wykład z replacement theory, frenologii i zachwalanie white ethnostate. A do kompletu pewnie jeszcze jakieś odniesienie do starożytnego rzymu.

Brzmi jak płacz woke snowflakeów z amerykańskiej Antify, koledze peron odjechał ładnie, wypraszam z wątku i zapraszam do izolatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Xarthisius said:
  1. Watek nie jest Twoja "wlasnoscia".
  2. Prosze o nieobrazanie innych Forumowiczow posrednio, badz bezposrednio.

1. To proszę wprowadzić możliwość blokowania użytkowników przed komentowaniem w swoich wątkach , którzy przychodzą aby siać toksyny nie wprowadzając nic do tematu, okej ?

2. Pkt.1 nie będę bierny w toksycznym stosunku do mojej osobowości. Zalecam zastosowanie punktu 1 bo definitywnie macie trolli na forum.

I punkt 3. ode mnie, to macie problemy z kadrą, skoro jeden z waszych administratorów który tutaj się wcześniej wypowiedział aż kipi toksyną, polecam rozwiązać ten problem

Tyle z mojej strony, zalecam refleksje i działania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie też powinna być różnica kiedy chce imigrować ktoś z Płd. Ameryki, Afryki czy Bliskiego Wschodu gdzie jest inwazyjność emigracyjna a kiedy do USA chce imigrować rdzenny obywatel EU bo jest w tym różnica celu imigracji, wykształcenia i kultury, Europejczycy szukają jak już to rozwoju na nowym kontynencie, inni azylu, stabilizacji i pieniądza, co jest bardziej nie na rękę Ameryce i to rozumiem"

Masz bardzo utopijne wyobrazenie na temat imigrantow z Europy. Wielu z nich siedzi w USA nielegalnie. Nie interesuje ich kultura ani tym bardziej wyksztalcenie, bo bez wizy ani zielonej karty do zadnej szkoly nie pojda. Bez pozwolenie na prace nielegalni z Europy robia na budowach bez ubezpieczenia i bez szans na rozwoj. Niczym sie nie roznia od imigrantow z innych krajow ktorzy siedza w USA nielegalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Roelka v.2 said:

"Dla mnie też powinna być różnica kiedy chce imigrować ktoś z Płd. Ameryki, Afryki czy Bliskiego Wschodu gdzie jest inwazyjność emigracyjna a kiedy do USA chce imigrować rdzenny obywatel EU bo jest w tym różnica celu imigracji, wykształcenia i kultury, Europejczycy szukają jak już to rozwoju na nowym kontynencie, inni azylu, stabilizacji i pieniądza, co jest bardziej nie na rękę Ameryce i to rozumiem"

Masz bardzo utopijne wyobrazenie na temat imigrantow z Europy. Wielu z nich siedzi w USA nielegalnie. Nie interesuje ich kultura ani tym bardziej wykształcenie, bo bez wizy ani zielonej karty do zadnej szkoly nie pojda. Bez pozwolenie na prace nielegalni z Europy robia na budowach bez ubezpieczenia i bez szans na rozwoj. Niczym sie nie roznia od imigrantow z innych krajow ktorzy siedza w USA nielegalnie.

 

Nie rozumiemy się. Ja doskonale wiem że jest nie mało Europejczyków chętnych do emigracji po samą robotę, dla wygód czy cokolwiek wymienionego w kwestii grupy imigrantów inwazyjnych. Europa to jedna idealna federacja tylko kraje, poszczególne kraje też mają swoją mentalność, kulturę i ilość osób chętnych na wyjazd, tak jak to było u nas w 1 dekadzie, dlatego cofnięto nam ESTA i potem ESTA znowu pojawiła się pod koniec 2 dekady. Uważam że każdy kraj który nie ma tych imigrantów w wylewowych ilościach powinien mieć lepsze możliwości podróży i ogólnie całość tematu do którego nawiązałem wcześniej. Potrzebny jest tylko nowy system, nawet taki gdzie ktoś musiałby się meldować regularnie i być sprawdzany, nie ma problemu, ale według mnie to co jest obecnie to żart i teraz odwrócę stolik, wieloletni stary bezrobotny dostaje wizę czy ESTA bo umiał się zaprezentować u konsula i pojedzie i się zasiądzie na stałe, tymczasem 27-letnia inżynier nie dostanie pozwolenia na intership z innej kategorii bo jak już jest inżynierem to jednak podejrzane że chce rozwijać inny kierunek i kij jej w oko. To nie jest jednostronny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...