Skocz do zawartości

DV 2025 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Mazel tov!

Twoje przypuszczenia czasowe są bardzo prawdpodobne. W FY23 pewnie byłoby to spotkanie w grudniu. W FY24 w styczniu. Ale to opiera się na założeniu że tempo "cutoff'u" w FY25 będzie to samo i że ambasada w Warszawie będzie się wyrabiała z zaproszeniami.

W każdym razie zakładałbym, że Wielkanoc będziesz świętował w USA, zapewne galę wręczenia Oskarów obejrzysz już siedząc w fotelu w USA, a nawet pewnie Valentine's Day i Super Bowl możesz zaliczyć w USA o ile się szybko spakujesz:)

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/12/2024 at 11:32 AM, jabba1 said:

Jeśli paszport dziecka jest ważny do lipca przyszłego roku a nasza wiza będzie ważna powiedzmy do maja to taki paszport przejdzie czy lepiej wyrobić nowy zawczasu?

Jedyny wymog jest taki (podczas interview):

Passport(s) valid for six months beyond the intended date of entry into the U.S. for you and each family member applying for a visa.

CBP ma podobne wytyczne przy przekraczaniu granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zapytam tutaj bo to najświeższy temat dotyczący DV. Jakiś czas temu zrobiłem sobie zdjęcie do nadchodzącej edycji loterii. W aparacie nie ustawiłem właściwej daty i teraz moje zdjęcia mają datę wykonania z 2012 roku... Pytanie brzmi - w jaki sposób weryfikowany jest wymóg aby zdjęcie nie było starsze niż 6 miesięcy? Na podstawie daty zapisanej w pliku RAW? 

Niestety nowych zdjęć póki co sam sobie nie wykonam bo sprzedałem aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SuperTraveller napisał:

Zapytam tutaj bo to najświeższy temat dotyczący DV. Jakiś czas temu zrobiłem sobie zdjęcie do nadchodzącej edycji loterii. W aparacie nie ustawiłem właściwej daty i teraz moje zdjęcia mają datę wykonania z 2012 roku... Pytanie brzmi - w jaki sposób weryfikowany jest wymóg aby zdjęcie nie było starsze niż 6 miesięcy? Na podstawie daty zapisanej w pliku RAW? 

Niestety nowych zdjęć póki co sam sobie nie wykonam bo sprzedałem aparat.

Z tego co wiem to chodzi tylko o to, że nie może być zdjęcie to samo co w poprzedniej edycji DV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...