Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

;):D:D:D:D:D:D:D GRATULACJE :D:D:D:D:D:D:D:D

jejku jak sie ciesze ze sie udało:) jeszcze wczoraj rozmawiałysmy na gadu ze strach i wogole a tu dzis cytrynka ma upragniona wizunie:):) teraz kolej na mnie(tylko dalej terminu nie znam) :(!!!czyli konsul nie jest taki sraszny jakby sie wydawał!!

ach jak mi sie dzis bedzie dobrze spało :( hahhaa buziaki i jeszcze raz gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

HEJ

MAM INTERVIEW 18 KWIETNIA WE WTOREK W KRAWKOEI, MOZE TEZ KTOS WTEDY MA? BOJE SIE STRASZNIE BO MAM TROCHE INDEKS POKRESLONY, I PRZEDE WSZYSTKIM KONCZE W TYM ROKU STUDIA MIALAM TEZ PRZERWE W ANG, UFFF MAM NADZIEJE ZE JAKOS DAM RADE:) JAKBYSCIE SIE DOWIEDZIELI CZEMU MOZNA NIE DOSTAC WIZY TO PROSZE PISZCIE - WOLE SIE PRZYGOTOWAC 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj. Ja też się trochę bałem. Twojego indeksu konsul prawdopodobnie nie będzie oglądał. Na wszelki wypadek miej go tylko na widoku tak aby widziła że go masz. Zada ci dwa/trzy pytania i rzyczy wesołych wakaji. Poza tym masz szczęście że jedziesz do krakowa bo tam są podobno lepsi konsulowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez slyszalam ze w Krakowie jest latwiej, Bogu Dzieki:) moja szkola jest totalnie pokopana bo to szkola prywatna i z nia nie ma dnia zeby nie bylo problemow ale mam nadzieje ze jakos to bedzie, na wszelki wypadek prosze trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stresuj :) w moim indeksie konsul popatrzyl tylko na strone ze zdjeciem

nawet nie sluchaja dokladnie odpowiedzi na pytania, wizyta w konsulacie to formalka, 82 osoby przede mna dostaly wizy i nie odmowili nikomu, weszlam do konsulatu o 14, przede mna 82 ludziki, a wyszlam o 14.30... to chyba mowi samo za siebie ;)

nie wiem co trzeba robic zeby tej wizy nie dostac

usmiechaj sie ladnie sprawiaj wrazenie osoby komunikatywnej i bedzie wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wize mam wize :smt026 ale jestem szczesliwa:) Oczywiscie nie obylo sie bez niespodzianek - pikałam na bramce ale to chyba przez wsuwki we włosach :) Mialam szczescie i bylo dzis 4 ech panów w konsulacie, jeden uroczy - stanowisko nr 2 :) w kazdym razie nas bylo z Columbusa strasznie duzo i troche to trwało, dostalam pytanie gdzie pracuja moi rodzice i co i gdzie studiuje. wszystko trwało może z 1,5 min, indeksu i legitymacji nie sprawdził, zyczyl <chyba> milej podrozy i po krzyku. Chyba bo nie pamietam - taki stresik:P Tyle ze u nas byla dziwna sprawa - niektorym oddawali Sevisy i to dla nas byl zly znak, potem koles z biura zebral od tych co dostali i poszedl to wyjasniac. Inne pytania mieli - jakie masz stopnie w szkole, jak sie czujesz i tez o studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje cieszy mnie to ze coraz wiecej osob dostaje wize i krag sie powieksza :) tylko ja dalej czekam na ta nieszczesna date i wizyte w konsulacie :evil: i sie doczekac nie moge :cry:

" Tyle ze u nas byla dziwna sprawa - niektorym oddawali Sevisy i to dla nas byl zly znak," - co to sa te sevisy i o dlaczego je niektorym dawali:|

aha i mam pytanie jak brzmi po angielku "studia dzienne/zaoczne"

z gory dzieki /pozdrawiam:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalismy w konsulacie wszystkie nasze dokumenty - aplikacje, dowod wplaty za wize, DSy oraz wlasnie pisemko SEVIS - pewnie tez to placiliscie, tam jest napisane o jaka wize sie starasz, od kiedy do kiedy i takie [beeep]y, cos w rodzaju podania no i wlasnie niektore osoby dostawaly to z powrotem, niby paszportu nie dostali wiec wynika z tego ze wize otrzymali ale to bylo troche dziwne ze niektorzy dostali to a niektorzy nie :/ nie wiem dokladnie dlaczego tak bylo, sprobuje sie doiwedziec i dam znac. Studia zaoczne to z tego co kojarze extramural a dzienne daily.:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...