Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

aaa to takie buty z tym sevisem całym no ja jeszcze czegos takiego nie wypełniałam pewnie wszystko przedemna :roll:  

a na te studia zaoczne to bym nie wpadła ze to jest "extramural" a o "daily" wiedziałam:)

jesli chodzi o sevis to niczego nie wypelniasz, placisz po prostu 35$ (w zlotowkach) do biura z ktorym jedziesz. oni zajmuja sie wszystkim i na wizycie w ambasadzie dostajesz z paszportem i DSka taka kartke z twoimi danymi i potwierdzeniem ze uregulowalas sevis. co tam na tej kartce jest juz nie pamietam dokladnie. pewne jest to ze bez uregulowania sevis nie wyznacza ci wizyty w ambasadzie. kikunia napewno niedlugo i ty bedziesz kolejna szczesciara z wiza w paszporcie. :):);)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
no to gratulacje cieszy mnie to ze coraz wiecej osob dostaje wize i krag sie powieksza :)  tylko ja dalej czekam na ta nieszczesna date i wizyte w konsulacie :evil:  i sie doczekac nie moge :cry:  

" Tyle ze u nas byla dziwna sprawa - niektorym oddawali Sevisy i to dla nas byl zly znak," - co to sa te sevisy i o dlaczego je niektorym dawali:|

 

aha i mam pytanie jak brzmi po angielku "studia dzienne/zaoczne"

z gory dzieki /pozdrawiam:*

studia dzienne to full-time studia zaoczne to partly-time coś takiego

napewno nie daily(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze dwie osoby i dwie wersje,warto zapamietac:):) dzieki za pomoc

a jak bedzie brzmiało pytanie "jak Ci idzie na uczleni/w szkole?" badz "jakie sa Twoje stopnie " czy cos w tym rodzaju :? generalnie bardziej chodzi mi tu o pytanie o stopnie/oceny?

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to takie buty z tym sevisem całym no ja jeszcze czegos takiego nie wypełniałam pewnie wszystko przedemna :roll:  

a na te studia zaoczne to bym nie wpadła ze to jest "extramural" a o "daily" wiedziałam:)

jesli chodzi o sevis to niczego nie wypelniasz, placisz po prostu 35$ (w zlotowkach) do biura z ktorym jedziesz. oni zajmuja sie wszystkim i na wizycie w ambasadzie dostajesz z paszportem i DSka taka kartke z twoimi danymi i potwierdzeniem ze uregulowalas sevis. co tam na tej kartce jest juz nie pamietam dokladnie. pewne jest to ze bez uregulowania sevis nie wyznacza ci wizyty w ambasadzie. kikunia napewno niedlugo i ty bedziesz kolejna szczesciara z wiza w paszporcie. ;):):)

pozdro!

no nawet nie wiesz jak bym chciała byc taka szczesciara jak WY :);) no i oczywiscie bede szczesliwa jak wszytscy (tzn.9 osob) z ktorymi chcemy jechac dostana wize i przedewszytkim moj chlopak ktory kaleczy jezyk jak tylk moze :) ale go mecze i zmuszam do nauki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje whate!!!!

hihih... mnie tez wszystko pikalo na bramce... pasek od spodni, koleczka przy kozakach i wszystkie kolczyki  :wink:

ja w zeszlym roku stojac pod drzwiami konsulatu zorientowalam sie ze mam w staniku metalowy element ... modlilam sie zeby nie zapikalo ... i modlitwy zostaly wysluchane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nazwy studiow to ja wzielam ze slownika wiec widocznie albo stary albo sa tez inne wersje :) przechodzac przez bramke 3 raz powiedzialam Panu"To chyba moje wsuwki" z szerokim usmiechem na twarzy a Pan na to-"A moze to granat?" :) Ale mnie wpuscil, kikunia musisz napisac co i jak i mysle ze bedziesz miala duzo kciuków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nazwy studiow to ja wzielam ze slownika wiec widocznie albo stary albo sa tez inne wersje :) przechodzac przez bramke 3 raz powiedzialam Panu"To chyba moje wsuwki" z szerokim usmiechem na twarzy a Pan na to-"A moze to granat?" :) Ale mnie wpuscil, kikunia musisz napisac co i jak i mysle ze bedziesz miala duzo kciuków :)

jak już mówiłem nie tłumaczy się wielu słów bezpośrednio ze słownika bo głupstwa wychodzą znalazłeś w słowniku słowa "dzienny" i "zaoczny" a powinieneś znaleść "dzienne studia" i "zaoczne studia" słownik nie jest stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...