Skocz do zawartości

GC i zycie w Bay Area.......... ;-) ......[wlasnie mija rok]


Rekomendowane odpowiedzi

w szukaniu pracy polecam www.monster.com zaloz se konto a  czasami sami cie znajda, i jez bardzo duzo ofert pracy. Warto tez wybrac sie do paru agencji posrednictwa pracy zajmujacych sie twoja branza.

ja no poczatku mialam troche problemu bo nie mialam dobrych referencji , ale po paru miesiacach calkiem fajna robota sie znalazla.

powodzenia i miez wysoko, zbyt duzo naszych ludzi po studiach sprzata tutaj domy etc.

Krysia

Włąsnie wrzucilem swoje resume na monster.com, poza tym cały czas wysyłam aplikacje do pracodawców jak i posrednikow. Z praca na bank jest tam o wiele łatwiej niz u nas, jednak co 5% bezrobocia to nie 30%.......

Narazie najbardziej nurtuje mnie kwestia biletu...LOT ma wszytkie bilety w oklicach 10.8. do SF ale tylko przez NYC gdzie jest tylko 100 minut na przesiadke a watpie by w tak krotkim czasie odbic karte u oficera itd...

Dlatego tez szukam biletow innych linii, najlepeij zeby miedzylodowania nie było w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Własnie wrocilem z LOTu na Jerozolismkich i zabukowalem lot na 9 sierpnia na JFK gdzie bede na 16 i bede miec 5h na dopelnienie formalnosci z oficerem no i zalatowanie sie Deltą o 21 do Frisco, gdzie wyladuje 0.30 dnia nastepnego. Do soboty w poludnie mam rezerwacje, 2850PLN / 890$ do rzygnięcia. Musze sie tylko ustatwic ze znajomym by mne odebrali po polnocy i jak tylko mi to potwierdzą - jestem zdrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: nikt, absolutnie nikt w Kaliforni nie nazywa -- i nigdy nie nazywal -- SF 'Frisco'. To jest nielubiony turystyczny cliche i raczej przestazony. To jest zawsze albo San Francisco albo -- po prostu -- the city. Powiesz komukolwiek w calej gornej polowie Kaliforni, I live in the city, i od razu bedzie zrozumiale gdzie.

A tak poza tym, dobrej podrozy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przyjalem do wiadomości.... :wink:

Po prostu ma przyjaciólkę tam urodzona przed wieloma laty, która od prawied dyhy mieszka w Polsce...i ona tak mowila na swa najbliższą okolicę....dllatego myslałem w dobrej wierze ze moge tu przycwaniakować... :wink: a tu motyyyyylaaa nogaaa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyser, skoro szukasz parcy w Bay Area(uwielbiam SF !!) to sprawdz oferty pracy na www.craigslist.org ja wlasnie tu znalazlam. a nowe ogloszenia pojawiaja sie co kilka min! Aaa Examinera i cala reszte gazet to juz na bank znasz:))

zycze powodzenia w osiedlaniu sie w najbardziej liberalnym miescie :) pieknie tam jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyser sprawdz wymogi dotyczace bagazu w Delcie. Lot krajowy traktowany jest inaczej niz international.

Dzięki za radę :idea: Własnie to sprawdziłem, chyba mój bagaż mieści sie w standardzie :wink:

Keyser, skoro szukasz parcy w Bay Area(uwielbiam SF Wykrzyknik) to sprawdz oferty pracy na www.craigslist.org ja wlasnie tu znalazlam. a nowe ogloszenia pojawiaja sie co kilka min! Aaa Examinera i cala reszte gazet to juz na bank znasz:))

zycze powodzenia w osiedlaniu sie w najbardziej liberalnym miescie Smile pieknie tam jest!

Na bieżaco sledze tę stronkę, rzeczyiście mnóstwo ofert jest tam tak jesli chodzi o pracę jak i o mieszkanie :wink: Cała lokalna prasa juz sie dziwi na widok mojego resume :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...