Skocz do zawartości

kredyt na auto


plamka

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Mam problem z kredytem.

Otoz 6 miesiecy temu przyjechalem do USA,a od 3 miesiecy pracuje razem z malzonka.

Jestesmy tutaj na zielonej karcie.

Niemamy karty kredytowej bo nam niebyla potrzebna ,tylko debetowke.

Chcemy kupic auto z aukcji ebaya w cenie ok. 15 tys na kilka lat.

Probowalismy w capitalone,firsagain i w bankach i nam odmawiaja kredytu.

Czy KTOS WIE DLACZEGO ?????

MOZE KTOS MA JAKIES NAMIARY GDZIE MOGLIBY NAM PRZYZNAC KREDYT ???

Chodzi oczywiscie o rozsadne oprocentowanie !!!!

Zmieniamy teraz apartament i tam niebylo zadnych problemow ze sprawdzeniem Nas.

Z GORY DZIEKI

POZDROWIENIA Z GORACEGO VEGAS :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie historii kredytowej to nie dostaniecie ot tak sobie kredytu na 15 tys. Zamiast na ebay kupcie samochód u dealera, wówczas to jego zmartwienie żeby przyznano Wam kredyt. Niestety, bez dobrej historii kredytowej nie ma co liczyć na rozsądne oprocentowanie.

PS. Mogłam coś pokręcić, jesli tak to niech mnie ktoś poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...

sama karta kredytowo sobie dobrej histori nie wyrobicie a juz napewno nie na tyle zeby dostac 15tys ... szukajcie mniejszych-lokalnych firm udzilajacych kredytow, delera ktoremu bedzie sie chcialo szukac pozyczki dla first time buyer albo kogos zeby sie zwami wpisal na umowie jako co-signer...albo wezcie pozyczke z duzm oprocentowaniem (24-25%) i splatcie ja wczesniej (minimum 12 miesiecy co by historie sobie wyrobic na przyszlosc) przez co zbijecie sobie oprocentowanie do mniej wiecej 7-10%

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczaterk radze jak naszybciej wyrobic sobie karte kredytowa, porawdopodobnie bedziecie musieli zlozyc wniosek o "secured credit card" taka karta zabezpieczona waszym czekim. zwykla trudno bedzie dostac, ale sprobujcie w capital one.

Ja kupowalam samochod u dilera w zeszlym roku i nawet majac 6 miesiecy historii nie dostalam sama kredytu, ostatecznie mam kradyt razem z mezem na 10%(maz obywatel). Lepiej sie nie dalo. Ale podobno jest latwiej gdy sie kupuje u dilera nowe albo nowsze auto. Ale bez zadnego score bedzie bardzo trudno.

Popytajcie sie rowniez w banku gdzie macie rachunek. Ale na oprocentowanie ponizej 10% nie mozecie liczyc. Najlepsze wyjscie to tani uzywany samochod i splacic go po 6-12 misiacach.

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM  

Mam problem z kredytem.

Otoz 6 miesiecy temu przyjechalem do USA,a od 3 miesiecy pracuje razem z malzonka.

Jestesmy tutaj na zielonej karcie.

Niemamy karty kredytowej bo nam niebyla potrzebna ,tylko debetowke.

Chcemy kupic auto z aukcji ebaya w cenie ok. 15 tys na kilka lat.

Probowalismy w capitalone,firsagain i w bankach i nam odmawiaja kredytu.

Czy KTOS WIE DLACZEGO ?????

MOZE KTOS MA JAKIES NAMIARY GDZIE MOGLIBY NAM PRZYZNAC KREDYT ???

Chodzi oczywiscie o rozsadne oprocentowanie !!!!

Zmieniamy teraz apartament i tam niebylo zadnych problemow ze sprawdzeniem Nas.

Z GORY DZIEKI

POZDROWIENIA Z GORACEGO VEGAS :)  :P

Po przyjezdzie powinniscie odrazu starac sie o jakas karte kredytowa (sklepowa, paliwawa, Visa, MC, obojetnie). Kredyt w USA jest bardzo wazna zecza. Takze banki za bardzo nie beda chcialy wam dac pozyczki na samochod z Ebay. Idzcie do dealera, gdyz wiele firm oferuje pozyczki dla first time buyer. Jak macie stala robote macie szanse (mala ale zawsze jest) dostac kredyt na nowy samochd. Moj brat w wieku 19 lat dostal kredyt na samochod od Ford Credit w 1999 roku na 5 lat z oprocentowaniem 5.99%. Kupowal 1999 Ford Ranger. Radzilbym odwiedzic dealera GM (Chevy, Pontiac, Saturn), Forda czy Chrysler. Latwiej bedzie dostac wlasnie kredyt na krajowe samochody prosto od producenta. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla wam karta kredytowa potrzebna, ale o tym nie wiedzieliscie.

Jak chcecie dostac kredyt, to do dealera, pokazac pay stuby, bo pewnie nie macie nawet rozliczen podatkowych, polozyc duzy downpayment, wykupic pelne ubezpieczenie i modlic sie o jak najnizszy procent.

Albo pytac znajomych, co maja dobra i dluga historie kredytowa, wtedy w pare tygodni mozecie miec super historie kredytowa, musza tylko was dopisac do swoich kart kredytowych (nie musza wam dawac kart), a po dopisaniu samemu wystapic po karty i potem moga was odlaczyc od swojego konta.

Inaczej cierp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Powiedzcie mi jak to teraz wygląda w kwetii kupna samochodu na kredyt na dzień dzisiejszy dla First time Buyer? W US będę mieszkał od stycznia i chciałbym kupić nowe lub roczne auto od dealera. Jakie mam szanse na kupno i jeżeli tak na jakim oprocentowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz credit score ? Ja mam dwa samochody na 0% APR ale bez credit score bedziesz mial bardzo ciezko dostac jakikolwiek financing. Moge sie spytac kolegi ktory sie przeniosl tutaj - z zona amerykanka mieszkal w Polsce ale po tym ja po kolejnej podrozy na utrzymanie GC zagrozili ze mu zabiora, przeniosl sie na stale. Dostal w koncu cos na 3-4% ale nie wiem jaki udzial miala w tym zona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...