Skocz do zawartości

Ponowny Wjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moja sytuacja:

W czerwcu byłem odwiedzić moją dziewczynę w USA, która poznałem przez internet. Spędziłem tam miesiąc, wróciłem w lipcu, a pieczątka, którą dostałem na lotnisku do kiedy mogę w USA przebywać jest wbita do grudnia.

Moje pytanie brzmi: jeśli ponownie pojadę przed miesiącem grudniem do USA, czy dostanę nową pieczątkę upoważniającą mnie do spędzenia w USA kolejnych 6 miesięcy?(lub mniej, zależnie ile mi pracownik lotniska wbije)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowę tak, ale z tym wbijaniem to rożnie bywa. Czasem urzędnik imigracyjny po rozmowie może zostawić ci poprzednia pieczątkę jako ważna o ile nie przedawni sie ona przed ponownym wyjazdem. To tylko w wyjątkowych przypadkach bo wtedy dozwolony pobyt jest krótszy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na B2 moge sobie latać jak chce? Przykładowo lecieć na 6 miesięcy (o ile tyle mi wbiją), wrócić do PL i znowu następnym kursem udać się do USA?

Możesz próbować. W takiej sytuacji szans na natychmiastowy powrót są dość duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym roku byłem miesiąc w USA(w czerwcu). Jakie mam szanse na ponowny wjazd na powiedzmy około 4 miesiące, gdybym chciał lecieć tam jeszcze raz w listopadzie/grudniu? Myślicie, że urzędnik na lotnisku będzie miał jakieś zastrzeżenia? Dodam, że jestem na rocznej przerwie od studiów pomiędzy 3 a 4 rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...