andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

5025 postów w tym temacie

Dziękuję wszystkim za te kciuki! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie dobrze Jackie!:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackie ja tez sie przyłączam do tych slow wsparcia. Dasz radę! Rowniez znam duzo babek ktore pokonały to cholerstwo, nawet pozno wykryte, takze jako silna osoba poradzisz sobie na pewno z małym noworodkiem :) ściskam mocno!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znów jakiś nawiedzony zaczął tworzyć nowe posty. Ze tez ludzi to bawi...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dnia 5/18/2017 o 20:53, katlia napisał:

No to niespokojna wizyte masz... trzymaj sie.

Lepiej byc tu na miejscu w takim przypadku. Przynajmniej mozna zapewnic moralne wsparcie.

W bliskiej rodzinie, to juz prawie wszyscy cos mieli nowotworowatego a ja chyba bylem pierwszy. I wszyscy zyjemy... jeszcze. Teraz tak wsrod znajomych rowniez wyszlo, ze troche tych przypadkow bylo u nich i tez wszystko sie dobrze skonczylo. Tak wiec trzeba byc optymista.

A tak w ogole jutro w USA poziom IQ spadnie, bo wracam :P  Do pracy nie chce mi sie isc, kierownictwo sie zmienilo i mi sie nie podoba nowa strategia. :\

Edytowane przez KaeR
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Work sucks... ale -- cytuje Ciebie -- "trzeba byc optymista" :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam lubie do pracy chodzic. ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minuty temu, ilon napisał:

Wlasnie, mozna na Forum poklikac...;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokladnie. Na forum poklikac, wiadomosci poczytac, pojesc jakis smakolykow, poplotkowac. Mi to jest smutno jak do domu mam wracac, lol :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Ja też lubiłem. :-P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... wczoraj final walkthrough, w czwartek closing, w piatek przeprowadzka!

Bol glowy i tyle :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

#jkb juz masz spakowany dobytek?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

4 godziny temu, jkb napisał:

... wczoraj final walkthrough, w czwartek closing, w piatek przeprowadzka!

My tym razem byliśmy ciut mądrzejsi. Stary lease kończy się nam 30-go czerwca, a nowy zaczyna 15-go czerwca. Mamy dwa tygodnie na przeprowadzkę :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My 31 maja nareszcie dostaniemy mieszkanie. Już mi się odechciewa bujanie się w hotelu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wunderbar!

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miłego długiego weekendu Państwu życzę. Wesołych zajęć i błogiego leniuchowaniu również. Mnie nawiedza class mate z podstawowki, obecnie wieloletni rezydent Ciupagowa. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w domu siedzę. Chirurg podczas operacji znalazł kolejnego guzka który w ogóle nie pokazał się na żadnym z testów. Na szczęście obyło się bez mastektomii, wciąż mam dwie piersi, choć ta z lewej trochę lewo teraz wygląda ;) Mam odpoczywać przez 3 tygodnie, niedługo potem zacznę naświetlania. Wszystko wskazuje na to że nie będę potrzebowała chemii, jedyne co mnie czeka to 5 lat terapii anty-hormonalnej.

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Jackie napisał:

A ja w domu siedzę. Chirurg podczas operacji znalazł kolejnego guzka który w ogóle nie pokazał się na żadnym z testów. Na szczęście obyło się bez mastektomii, wciąż mam dwie piersi, choć ta z lewej trochę lewo teraz wygląda ;) Mam odpoczywać przez 3 tygodnie, niedługo potem zacznę naświetlania. Wszystko wskazuje na to że nie będę potrzebowała chemii, jedyne co mnie czeka to 5 lat terapii anty-hormonalnej.

No to spoko ! Generalnie super ze tak sie skonczylo (moze za wczesniej zeby pisac ze sie skonczylo - rozumiem ze regularne badania czy nie ma nawrotow ktore tak czy inaczej kazda pani powinna robic).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Jackie napisał:

Super wieści Jackie! Oby było tylko lepiej ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super, Jackie. Ale kciuki nadal trzymane, moze jeszcze bardziej bo chyba dzialaja ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Jackie napisał:

Super! 

Podobno te leki antyhormonalne chodzą na czarnym rynku nieźle, bo kulturysci je biorą... Tak jakbyś chciała dorobić. ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minuty temu, KaeR napisał:

Super! 

Podobno te leki antyhormonalne chodzą na czarnym rynku nieźle, bo kulturysci je biorą... Tak jakbyś chciała dorobić. ;-)

Ja bym chętnie odkupił, jakby ktoś miał na zbyciu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swego czasu brałem sporo Oxicodaine. Gdy to zobaczył mój mocno opalony kolega z pracy natychmiast zaoferował mi $20/tabletkę. Ja brałem 2 szt. co 3-4 godziny, bywało że poprawiłem alkoholem i nic, zero odlotu! Jak oni to robią? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Jackie napisał:

Ja jeszcze podtrzymam palce. Czekam na wyniki ponownego testu na antygeny. Laboratorium było dla mnie litościwe i jeszcze nie zamieściło wyników. Dobre ludzie, nie chcą mi psuć długiego weekendu. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, andyopole napisał:

Swego czasu brałem sporo Oxicodaine. Gdy to zobaczył mój mocno opalony kolega z pracy natychmiast zaoferował mi $20/tabletkę. Ja brałem 2 szt. co 3-4 godziny, bywało że poprawiłem alkoholem i nic, zero odlotu! Jak oni to robią? 

Z tego co widzialem w TV, to rozpuszczają tabletkę a płynną już zawartość wstrzykują w żyły. Tak do działała. A swoją drogą to troche dziwne ze dokładny instruktaż nt jak sie narkotyzować, można łatwo i bez problemu obejrzeć a hamerykanskiej TV.

P.S. Bynajmniej nikomu nie zalecam tego typu "procedury". Bardzo łatwo można przedawkować i obudzić sie już na tamtym świecie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz