Skocz do zawartości

Produkty Spożywcze Z Pl Do Usa Samolotem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy bagaż rejestrowany musi być zamknięty na klucz? Ktoś mi powiedział, że powinien być dostępny dla celników, ale to już chyba mogę otworzyć na miejscu? Nie będzie tam żadnych cennych rzeczy, jakieś drobne prezenty, m.in. polska wódka, ale nie chciałabym, żeby mi ktoś się dobierał do walizki bez mojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bagaż rejestrowany musi być zamknięty na klucz? Ktoś mi powiedział, że powinien być dostępny dla celników, ale to już chyba mogę otworzyć na miejscu? Nie będzie tam żadnych cennych rzeczy, jakieś drobne prezenty, m.in. polska wódka, ale nie chciałabym, żeby mi ktoś się dobierał do walizki bez mojej wiedzy.

Sa zamki, ktore TSA moza otwierac bez niszczenia zamka. Maja specjalne oznaczenie. To wtedy, gdy Twoj bagaz zostanie wylapany przez skanery i przeslany do specjalnego pokoju z celnikami. Przy normalnej kontroli bedziesz przy bagazu i bedzie mogla im go otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec zamkniete ale mozesz (tylko zamkami zatwierdzonymi przez TSA- zeby mogli sie do nich dostac)

Nie chce straszyc ale czy zamkniete czy nie, niestety nie urchoni to przed magicznym znikaniem przedmiotow z twojego bagazu.

Mi dosc czesto cos gineło a to alkochol, perfumy dosc male przedmioty w dodatku nie kosztowaly nie wiadomo ile wiec pal licho, ale ostatnim razem przeszli samych siebie - z bagazu zginely nam google x2, buty snowboardowe , wiazania do deski i kilka mniejszych drobiazgow ( myslalam ze ich rozniose)

Dodam tylko ze za kazdym razem gdy to mialo miejsce walizki nie dolecialy razem z nami - oczywiscie we wszystkich przypadkach "firma kurierska" zwalala na pracownikow lotniska - ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze ktos wyszedl z wielkimi buciorami pod pacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam walizkę zamkniętą na kłódkę, na której nie było oznaczenia TSA, a po powrocie do domu zorientowałam się, że na lotnisku LAX moja walizka została otwarta ;) I gdyby nie ulotka, jaką TSA zostawiło w środku, to w ogóle bym się nie domyśliła, że walizka była otwierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...