Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

mariusz nim zaczniesz dzwonic do Ambasady zapoznaj sie dobrze z tematami z dv 2013-2014 :)

a teraz tak,mozesz wyslac ds 260 jako sam,pozniej mozesz legalizowac swoj zwiazek :) i potem wysylasz do KCC aktualizacje danych o swoja zone oraz dziecko

mozesz tez taka aktualizacje wziasc do Ambasady,,pamietaj ze badania,jak i oplaty beda razy 3 :)

<script type="text/javascript"></script>

Lepiej poczekać miesiąc, wziąć ślub i wysłać papiery czy już teraz wysłać papiery i później działać z tą aktualizacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

bardzo proszę was o pomoc co zrobić w sytuacji jak wysłałam już wniosek DS260 a zapomniałam dopisać adresu z Anglii byłam tam 9 miesięcy więc zaświadczenia o niekaralności nie potrzebuję stamtąd , ale czy warto pisać do KCC czy tak to zostawić i czy jest to powód do ewentualnej dyskwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Submit Your Immigrant Visa and Alien Registration Application

Important Notice:

We are aware that some applicants continue to experience technical difficulties accessing Form DS-260, Form DS-261, or paying immigrant visa processing fees. If you have an emergency need, please contact the U.S. Embassy or Consulate where your visa will be processed for further instructions. We are working to address this issue and apologize for any inconvenience.

DV-2015 and DV-2016 Program Applicants

The principal applicant and all family members applying for a diversity visa in the DV-2015 and DV-2016 program must complete Form DS-260. You will need to enter your DV case number into the online DS-260 form to access and update the information about yourself and your family that you included in your DV entry

Trzeba wypełnić tylko DS260, czy DS261 również? Opłaty dokonuje się dopiero po otrzymaniu terminu spotkania, lub podczas spotkania tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rzeczywiście trzeba wpisywać wszystkie adresy zamieszkania po 16 roku życia , bo np. będąc w USA turystycznie przez pół roku mieszkałam trochę u znajomych trochę w hotelach , ale na prawdę nie pamiętam wszystkich adresów czy jest to tak mocno sprawdzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...