Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

gosc poszukaj w moich postach z 2 miesiecy ostatnich plus Kariny jak kto wpisac ,i jak jest ze statustem takiej osoby

mati a Ty masz nadal wazny status?moze na tym visajourney cos wiecej pisze,jak na innych forach podobnych

Nie, ja nie mam juz niestety waznego statusu. Szukalam na visajourney, ale nic wiecej nie znalazlam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wielkie dzieki za odpowiedzi.a mam jeszcze pytanie.czy jesli moj maz byl kiedys wspolsponsorem dla swojej mamy to trzeba to napisac w formie I-130 part D pkt.2 Have you ever before filed a petition for this or any other alien?

i czy wszystkie dokumenty musze wyslac w oryginalach np. I-94,Naturalization Certificate meza itd.,akty urodzenia z polski?czy sa jakies dokumenty ktore wysylam kopie (mam nadzieje ze paszportu nie musze im wysylac :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Bardzo ciekawy temat, strasznie duzo formalnosci i dokumentow, no coz...

Moje pytanie jest takie: ( hipotetycznie ) biore slub z obywatelka ( juz nie rezydentka ) USA, to po jakim czasie moge zaczac kwalifikowac sie na oplaty za studia dla Rezydentow? (sa nawet 4-5 krotnie mniejsze niz dla International ). Jest jakis czas, ktory trzeba odczekac czy wystarczy miec certyfikat malzenstwa? Zalezy to od uczelni?

Dzieki za wszelkie odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedzi.a mam jeszcze pytanie.czy jesli moj maz byl kiedys wspolsponsorem dla swojej mamy to trzeba to napisac w formie I-130 part D pkt.2 Have you ever before filed a petition for this or any other alien?

i czy wszystkie dokumenty musze wyslac w oryginalach np. I-94,Naturalization Certificate meza itd.,akty urodzenia z polski?czy sa jakies dokumenty ktore wysylam kopie (mam nadzieje ze paszportu nie musze im wysylac :) )

Hej. Wydaje mi sie ze nie, bo to byl tylko wspolsponsor a nie skladajacy petycje.

Z tego co wyczytalam w instrukcjach to prosza o same kopie. Ewentualnie pozniej moga zazadac oryginalu.

Ja przynajmniej wysylam kopie i mam nadzieje ze bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...