Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I po strachu:-) Dzisiaj miałam interview i poszło wszystko pomyślnie :)

Nadrukowałam się zdjęć, biletów lotniczych kopie porobiłam, nagłowki z emali, a konsul nawet o to nie zapytał.

Jak chciałam mu to pokazać to powiedział że to co mój narzeczony załączył do petycji wystarczy. Cała rozmowa trwała może pięć minut w bardzo miłej atmosferze.

Trzymam kciuki za wszystkich co mają to przed sobą!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam ponownie dziewczyny,teraz u mnie zaczyna sie nerwowka,wlasnie otrzymalam mail z ambasady ze jestem zaproszona na spotkanie z konsulem na 13.01.10 a koperta z instrukcjami i skierowaniem do lekarza w drodze ,no to teraz dopiero bedzie sajgonek.......:),pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc greczynka70,

Krotkie pytanie mam do Ciebie. Jak dlugo czekalas na info z ambasady z wyznaczonym terminem interview od momentu wyslania do nich DS-230 I oraz listy kompletacyjnej. Ja swoje wyslalem juz tydzien temu i dalej nie mam od nich zadnej informacji.

Bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj albert_7sz

Ja wyslalam do nich DS-230 I oraz listy kompletacyjnej,skanowane w mail dokladnie to bylo 13.12,a dzis dostalam od nich powiadomienie rowniez mailem ze zapraszaja mnie na rozmowe i ze dalsze instrukcje tzn.lekarz i itd.dostane poczta w dniach,ale z tego co wiem oni maja czas na odpowiedz od 8 do 10 dni roboczych,tak ze wiec nie martw sie napewno w nadniach dostaniesz.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za info.

Ja pewnie poczekam do konca tygodnia zanim zaczne do nich pisac maile lub dzwonic. Mam nadzieje, ze juz niedlugo wyznacza mi termin wizyty, gdyz moje NOA 2 jest wazne jeszcze tylko miesiac do 24 stycznia 2010.

Nic, jeszcze raz wielkie dziki za info i pozdrawiam serdecznie. Podziel sie pozniej wrazeniami z rozmowy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...