Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info wlasnie wyslalam to DS-230 1 czesc,a te ktore ty wymieniasz tzn ds-156 i 156k oraz i-864 ze moge je wypisac na internecie i wydrukowac????,a co z lekarzem ?,dlaczego nic mi nie przyslali jezeli chodzi o lekarza?????,a tu znalazlam cos takiego-"W przypadku wiz narzeczeńskich gwarancje finansowe na formularzu I-864 nie są wymagane",czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tfu przepraszam za wprowadzanie w blad, oczywiscie I-134. Wezwanie do lekarza dostaniesz chyba po odeslaniu pierwszego pakietu, badz po ustaleniu juz terminu interview. Dokladnie nie pamietam :(

Gromadz wymagane dokumenty, link do lekarzy byl w tym watku, wiec mozesz poczytac co i gdzie robia.

Co do I-134 to pamietaj, ze wiele stron mowi o notarialnym poswiadczeniu podpisu, ale to sie odnosi do starego formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej wspomnialam 17 grudnia mam rozmowe w ambasadzie. Wiekszosc potrzebnych dokumentow juz mam, ale zastanawiam sie czy mam wystarczajaco "proof of ongoing relationship".

ROzmawiam z narzeczonym pare razy w tygodniu na Skype, wieczorami po jego powrocie z pracy zamienimy pare slow na gadu gadu, a w ciagu dnia wysyla mi mnostwo wiadomosci na maila ze swojego telefonu komorkowego. Chce wiec wydrukowac historie ze SKype, Gadu Gadu i maila, ale zastanawiam sie czy wystarczy samo to ze bedzie napisane od kogo wiadomosc, kiedy wyslana itd czy moze lepiej dolaczyc pare calych rozmow z np Gadu gadu? Jak dostaje wiadomosci z komorki na maila to czesc wiadomosci wyswietla sie juz na stronie glownej wiec chyba to wystarczy? Data i nr nadawcy rowniez sa wyswietlone.

Nie rozmawiamy ze soba przez telefon, skoro mozemy przez skype nie bedziemy mieli wiec zadnych "oficjalnych" informacji, ze komunikujemy sie. Tylko to co ja wydrukuje z histori roznych aplikacji, z ktorych korzystamy. Czy to moze byc problemem?

Poza tym wywolalam ok 50 wspolnych zdjec.

Narzeczony we wrzesniu byl w Polsce na okolo 2 tygodnie, jedyne co mam potwierdzajace to, to wiadomosc, ktora dostal na maila z informacjami o jego locie itd nie wiem wiec czy to wystarczajacy dowod na to, ze byl w Polsce we wrzesniu (chociaz mam wspolne zdjecia z wesela jego brata i paru rodzinnych imprez oraz wspolne z jego i moimi rodzicami robione w trakcie jego pobytu w Pl).

Stresuje sie bardzo, chociaz moze niepotrzebnie.

Czy to wszystko wystarczy na "proof of ongoing relationship"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...