Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Mloda88

No widzisz juz" nie taki dlabel straszny jak go maluja",teraz pojedziesz sobie na spokojnie,bez stresow,na luziku i przy okazji paszport sama odbierzesz,to super ze tak wszystko dobrze sie potoczylo,to jeszcze raz gratulacje!!!,no to kiedy wyjazd???,pozdrawiam......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Witajcie ponownie

Jak wam wczasniej wspominalam 13.01.10 mialam spotkanie z konsulem,wszystko trwalo zaledwie godzine czasu ale sie udalo,i wiza jest,no to pierwszy problem z glowy,ale mam pytanie bo od p.konsula dostalam tylko kwit na przesylke z firmy DHL tzn.paszport,a czy nie powinnam dostac jeszcze czegos?? gdzies czytalam ze musze mniec jakas koperte z konsulatu z dokumentami na okazanie celnikowi w stanach na lotnisku,nie wiem nic nie dostalam z ambasady,a moze sie myle???,prosze o jakies wskazowki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj dostalem 2 dni po wizycie, nawet DHL jeszcze nie zarejestrowal przesylki, a ich kurier juz pukal do moich drzwi, wiec powinno byc dobrze. Pamietaj, aby sprawdzic czy wszystko na promesie jest ok i moze sprawdz jak jest z przebukowaniem biletu, bo jakby cos poszlo zle, czego nie zycze, to oszczedzisz sobie stresu.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...