Skocz do zawartości

Egzamin Na Obywatelstwo Po Nowemu


dareknow0

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem Polka, mieszkajaca w Usa z nazwiskiem pochodzenia austriackiego i mi nie przeszkadza, ze Amerykanie nawet wypowiedziec go porawnie nie umieja :)

Mojego też nie potrafią wymówić poprawnie, przestałam zresztą o to walczyć dawno temu. Wystarczy że nie łamią sobie na nim języka i że każdy wymawia je tak samo, więc nie ma zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

gratulacje gocharynka!!to juz ostatni etap :) i masz go za soba - gratulacje.

Co do zmiany nazwiska, to skoro sa przepisy ktore pozwalaja na taka zmiane - to ludziska tak robia i tyle. Ja przyzwyczajam sie, ze musze przeliterowac swoje nazwisko aby nie robiono bledow i tyle hahahaha...imie zreszta tez :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam! Ja zdawalem wczoraj. Dokumenty wypelnialem sam i przy pomocy forumowiczow. Wszystko poszlo bardzo gladko. Pytania na interview bardzo proste. Zdanie do napisania i przeczytania jeszcze prostsze. IO pochodzenia polskiego byl bardzo mily, wszystko trwalo ok 15 min, pozniej ok. godziny czekanie na list z data przysiegi. Dzieki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...