Skocz do zawartości

Kiedy Nvc Się Odezwie?


Inezand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mamę, której mieszkanie to jeden pokój i kuchnia z lodówką zlewem, kuchenką i jedną szafką ;) I w tym malutkim pokoju ona, jej partner i teraz ja z psem. Wszystko byłoby ok, ale właśnie z powodu takiej sytuacji wyprowadziłam się z domu x lat temu ;) Ale wynajem w moim mieście to koszt co najmniej 1500-1800zł za kawalerkę więc odpada (jednak wolę żeby pieniądze zostawały w US i tam szły w lepsze mieszkanie :) )

Jutro dzwonimy znów do ambasady, może jeszcze coś wykombinujemy, nie wiem co, ale wszystko jest lepsze od rozłąki :) Wiem, że szanse prawie żadne, ale nadzieja mnie tylko ratuje od załamania się i błagania by mąż nie jechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz rodziny, przyjaciół, znajomych, którzy mają dzieci i mogłabyś się tymi dziećmi zajmować np. za pokój, czy coś w tym stylu?

Jest wiele opcji, zamiast nastawiać się, że wszystko musi być dobrze, bo jak okaże się, że nasze 'musi' nie oznacza, że tak będzie, to potem właśnie się człowiek załamuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę być optymistką i wierzę w to, że skoro nic nie mamy do ukrycia i nie staramy się nikogo oszukać to będzie dobrze :) Myślę też że już znaleźliśmy rozwiązanie optymalne do naszej sytuacji i teraz pójdzie już "z górki" - czyli bez nerwów i sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...