Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok,,napisz jak bylo na rozmowie i powodzenia :)

pamietaj o :):D

Trochę mnie nie było, wiza w kieszeni, praktycznie 3-4 dni od mojego ostatniego wpisu było już po rozmowie i pozostało czekać na paszport. Ogólnie wrażenia- konsul nadwyraz sympatyczny, chociaż odnieść można było wrażenie, że mam mnie za debila- zadawał mi set tych samych 3-4 pytań na okrągło. Jak się potem okazało, prawdopodbnie w nadzei, że przyłapie mnie na kłamstwie, na co rzecz jasna szans nie miał, bo z całą odpowiedzialnością po odbytej rozmowie, mogę stwierdzić, że tłuczona na na forum zasada "nie kłam przed konsulem" jest w 100 a nawet w 101% słuszna :) a za tydzień już w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowo zalogowanym użytkownikiem, choć forum przeglądam od kilku miesięcy.

W trakcie uzupełniania formularza ds-160 napotkałam wątpliwości, na które nie znalazłam odpowiedzi. W zeszłym roku brałam udział w loterii wizowej, czy powinnam o tym wspomnieć gdzieś we wniosku w zakładce Previous U.S. Travel Information? Wydaje mi się, że nie, bo wylosowana nie zostałam i do procedury wizowej nie doszło. Co o tym myślicie?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria to nie zadna petycja na zielona karte i nie nalezy na sile doszukiwac sie pytania o loterie wizowa..wiele razy to padalo na forum ,nawet ostatnio o tym pisalem..

Previous U.S. Travel Information--to pytanie nie odnosi wogole do loterii czy tez zielonej karty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowo zalogowanym użytkownikiem, choć forum przeglądam od kilku miesięcy.

W trakcie uzupełniania formularza ds-160 napotkałam wątpliwości, na które nie znalazłam odpowiedzi. W zeszłym roku brałam udział w loterii wizowej, czy powinnam o tym wspomnieć gdzieś we wniosku w zakładce Previous U.S. Travel Information? Wydaje mi się, że nie, bo wylosowana nie zostałam i do procedury wizowej nie doszło. Co o tym myślicie?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Może użyj google translatora albo skorzystaj z pomocy kogoś kto zna angielski na podstawowym poziomie, bo boje się myśleć jak odpowiedziałaś na pozostałe pytania w DS-160...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie nast tresci, od kwietnia zastanawiam się nad wyjazdem do usa, na urlop. Mam kuzynostwo w usa, znajomych, już nawet w kwietniu zaczelam wypelniac ds-160.. ale jakos mi przeszło. W wakacje widzialam sie z kuzynem ktory byl na miesiac w polsce, i stwierdzilam ze fajnie byloby sylwestra spedzic za granica.. Czy wniosek wypelnic na tym samym numerze czy moze na innym?? mam gdzies zapisany identyfikator tamtego wniosku...

2. sprawa, w polsce mam prace ( umowa na czas nieokreslony ), dodatkowo szkola ( chce sie wstrzelic w przerwe swiateczna an zajeciach ) pytanie, adres zameldowania mam inny niz zamieszaknia czy wpisac oba adresy czy tylko meldunkowy ?? na zaproszeniu mam wpisany meldunkowy.

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez mi się tak zdawalo, ale po wpisaniu numeru, wniosek ktory zaczelam kilka miesiecy etmu sie pojawia, i dlatego sie zastanawiam. Chodzilo mi wlasnie o zgodnosc, jak cos z zaproszeniem. Tylko we wniosku jest cos takiego jak inny adres, czy w tym wpisac meldunek, czy adres korespondencyjny, taki pod którym faktycznie mieszkam.

I statut.. mam narzeczonego tu w polsce, on ma wize, zostalam tylko ja. Jaki statut wpisac we wzniosku, bo married jeszcze nie jestem, a konkubinatu chyba nie uwzgledniaja :) czy wpisac single ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...