Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

ok ok :) bo zastanawiałam się czy konsul ma na myśli ten czas z wniosku wizowego który podałam czy ten czas na pieczątce już w US

to dzięki :) a czy pytać mogą o zarobki siostry czy raczej stanowisko jej pracy wystarczy? bo zarobki to dość osobista sprawa że tak powiem ale

wolę wiedzieć mniej więcej jakich pytań się spodziewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w moim przypadku osoby nie pracującej i nie studiującej mam kolejne pytanie :)

wiadomo że chciałabym u siostry pobyć nawet miesiąc czy w tym wypadku pisać że chciałabym tam być miesiąc czy bezpieczniej podać termin dwa tygodnie a siedzieć ten miesiąc? czy też jak podam dwa tygodnie we wniosku to siedzieć te dwa tygodnie i nie dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś wypełniałam aplikację. Wszystko szło dobrze aż do momentu save - nie udało mi się ani razu a jak doszłam do końca i po sprawdzeniu danych pojawił się komunikat o potwierdzeniu - tak zrobiłam i nie udało mi się wydrukować, komp się zawiesił. Apolikację wypełniłam, miałam niezapisaną i bez wydruku ostatniej strony - potwierdzenia. Wiem już , że wpisałam Gdańsk zamiast województwo pomorskie. Czy mogę coś z tym zrobić? Poprawić tamtą? Wejść na nią jeszcze raz czy wypełnić drugą? Jak wydrukować potwierdzenie złożenia aplikacji?

Szlag trafi z tymi komputerami.

Doradźcie bo nie wiem czy mam wnosić opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...