Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie pamiętam jaki wtedy miałam czas podany w formularzach ale raczej na czas wróciłam :) jak ostatnio byłam po wizę to wtedy już kończyłam szkołe policealną... a czy ma to znaczenie kto mi sponsorował bilety? lub to ze moja mama obecnie jest na rencie ?

.. no coż zobaczymy jak to będzie.

jeszcze jedno pełne nazwy szkół wpisać po polsku czy po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje wpier Konsula co Ty robisz,co bedziesz robic w USA,po co teraz lecisz a nie ze Twoja mama jest na rencie

oraz kto placi za podroz.

mozesz wypelnic caly wniosek w j. polskim ale nie mozesz uzywac polskich liter ..jak ł itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem.. w internecie znalazłam coś takiego

" Amerykańska procedura zakłada, że osoba zarejestrowana w systemie jako ubiegająca się o zieloną kartę automatycznie otrzymuje w przyszłości odmowę wizy turystycznej, naukowej czy innej. "

prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym pytaniem czy wróciło się na czas? ja szczerze nie pamiętam co wpisałam we wniosku 5 lat temu ile czasu zamierzam być w USA

może na wakacje nie wiem.. ale wiem że byłam 5 tygodni.

A na lotnisku wbili mi 6 miesięcy.

Jeśli przy moim staraniu sie o wizę turystyczną moja siostra bedzie mi sponsorować wyjazd to musi ona jakis wniosek wypełnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...