Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Mam pytania odnośnie wniosku:

1) co jeśli wpisałam zamiast numeru pesel numer dowodu osobistego?

2) w pytaniu o wydanie paszportu wpisałam miasto, a nie wojewodę ;/

niestety nie przyszło mi do głowy by sprawdzić te odpowiedzi wcześniej na forum. Czy mam coś w związku z tym zrobić? Bo chyba nie da się zmienić już danych we wniosku? Będę wdzięczna za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie zapoznasz sie dobrze z forum?nie mowi o tym ze cos zle napisalas ale juz wiele razy to bylo opisywane,,to forum to skarbnica wiedzy i w pare min bys znalazla na swoje watpliwosci odpowiedzi :) to tak pisze na przyszlosc.

oczywiscie ze nic juz nie zmienisz ale mozesz od nowa wyslac wniosek,wpisac odpowiednie dane i wziasc juz wlasciwe potwierdzenie na rozmowe i to tez podac na rozmowie jesli juz masz umowiona rozmowe,na infolinie nie dzwonisz juz aby zmienic numer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest to mój pierwszy post więc chciałem się przywitac.Mój problem jest następujacy w latach 2003/04 bylem z programem Work and Travel z wizą H2B.SSN był przypisany do danego pracodawcy ,ale jak to bywa z takimi posrednikami zdzierał za duzo i wielu z nas podziekowała mu i wyjechalismy w rózne miejsca. Ja wyladowałem w Chicago wróciłem o czasie ,ale niestety podatek nie byl rozliczony.Obiecałem zonie ze kiedys ją zabiore za ocean.Pytanie moje czy możemy miec problemy przez ten nierozliczony podatek przy staraniu sie o wize? Mamy 2 dzieci ,stała prace,mieszkanie ,dzialę budowlana itp. Wyjazd typowo turystyczny 2- 3 tyg.Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby napewno miales wize H2B czy moze J-1.

kolejna sprawa to wszystko zalezy czy dany pracodawca poinformowal sevis ze Was nie ma,,nie ma znaczenia ze wrociles na czas.

A wtedy moze byc trudno o wize turystyczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :) nie długo będe wypełniała ten wniosek. Zastanawiam się czy ma to znaczenie że jestem że tak powiem rolniczką na Krusie czyli jestem ubezpieczona płacę Krus i liczą mi się lata pracy :) chociaż oficjalnie nie pracuje i jestem ze względu na Krus

zarejestrowana w urzędzie pracy jako poszukująca pracy... byłam w USA już dwa razy na wakacje , miałam dwie wizy w swoim życiu lecz tylko na rok każdą, wracałam zawsze w terminie. Trochę mam mieszane odczucie że to że nie pracuje nigdzie może mi przeszkodzić w otrzymaniu wizy turystycznej czy też nie? Pewnie będę miała do Was moi drodzy jeszcze kilka pytań związanych z wnioskiem wizowym ale to w swoim czasie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...