Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masz zamiar wyjechac np w pazdzierniku czy tam listopadzie to nie ma to znaczenia czy teraz czy za kilka miesięcy pojedziesz na rozmowe.

gdybyś jednak zdecydowała się teraz na dniach zaatakowac ambasadę to na rozmowie poprostu mowisz ze zaczynasz kolejne studia od jesieni.[czyli masz po co wracać] B)

polecam dzial o wizach b2 :) byly niedawno analogiczne przypadki ze ktos konczy szkole i jedzie po zakonczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich,

poczytalam w miare dokladnie to forum i jest duzo przydatnych informacji

mam jednak pytanie na ktore nie znalazlam dokladniej odpowiedzi

chodzi o to ze wypelnilam wlasnie wniosek 160 ale jeszcze go nie wyslalam poniewaz nie wiem co wpisac w rubryke gdzie bede sie zatrztmywac w usa. chcemy leciec z kolezanka najpierw do nowego yorku na troche potem pojechac do miami a jeszcze potem na rejs na bahamy. nie mamy kupionych biletow ani zarezerwowanych hotelow itp bo przeciez musimy miec najpierw wize. stad moje pytanie, co mam wpisac w to miejsce?

Jeszcze jedna sprawa mam duzo znajomych w usa ale nie w miastach do ktorych jedziemy (nie jade do nikogo z nich), bedziemy mieszkaly w hotelach i nie wiem kogo mam wpisac jaka osobe ktora moze potwierdzic moje dane ( czy moze byc to np. profesor z uniwerku w worcester MA gdzie studiowalam kilka lat temu?)

Bede bardzoooo wdzieczna za odpowiedz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za szyba odpowiedz! :)

jeszcze raz to sprawdzilam i jest napisane z boku w wyjasnieniu zeby podac obojetnie jaka osobe ktora w razie potrzeby ..can verify your identity. Czyli w tym wypadku ten moj profesor nie musi wyrazac na to zgody po prostu go wpisze.

jesli chodzi o to miejsce pobytu, tam jest tylko msc do wpisania jednego adresu, jest tez do wybpru stan. nie wiem co z tym zrobic, czy moglabym np wpisac: NEW YORK CITY AND SOUTH BEACH FLORIDA, a tam gdzie trzeba wybrav state po prostu wybrac NEW YORK? Nie mam innego pomyslu, jak myslisz?

tzn jak myslicie? :)

i dlaczego ta osoba musi wyrazic zgode zebym ja podala czy to konieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...