Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W formularzu jest następujące pytanie:

"Czy przeszedł Pan szkolenie w zakresie broni palnej, materiałów wybuchowych, broni nuklearnej, chemicznej lub biologicznej ?"

"Czy odbył Pan służbę wojskową? (jeśli tak proszę podać rodzaj wojsk, stopień wojskowy/stanowisko, specjalizację oraz okres służby) "

Rozumiem, że "szkolenie w zakresie broni palnej" zaznaczy na "tak" każdy facet, który odbył zasadniczą służbę wojskową? Wszak uczyli jak posługiwać się Kałachem, a niektórych (podoficerów i podchorążych) również pistoletami.

Czy może chodzi im o inne szkolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

wczoraj wypelnilem DS 160 tylko niestety wypelnilem go po polsku i z tego co pamietam to bez polskich znakow bo innych formularz nie przyjmowal z tego co pamietam to po polsku pislaem (miasto, nazwe szkoly, co robie w pracy, i zawod) czy moga sie o to przyczepic czy lepiej zadzwonic na infolinie i sie dowiedziec i czy wogole tam beda w stanie odpowiedziec mi na to pytanie. A moze poprosty wypelnie od nowa ten formularz i wysle jeszcze raz czy ktos moze popelnil taka gafe jak ja i dostal potem wize?? Przeczytalem prawie caly temat i nie bylo na to odpowiedzi bede wdzieczny jezeli ktos w niedlugim czasie mi na te pytania odpowie bo chcilabym isc i wniesc oplate w poniedzialek jezeli bedzie ok.

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo w tym temacie na to odpowiedzi?

bylo pare razy napisane ,a jesli nie tutaj to w innym,,na forum pare razy bylo pisane ze takie wnioski sa tak samo przyjmowane i honorowane .

fakt pisze aby odpowiedzi dawac po angielsku ale jak sam napisales ze nie dawales polskich znakow i to jest dobrze :)

taki wniosek bedzie przyjety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze bylo ale nigdy nie bylo to tak dokladnie. Czyli jak bedzie przyjety to super od razu mam lepszy humor. Mam nadzieje ze uda mi sie jutro wplacic pieniadze i w nastepnym tyg umowic sie na rozmowe.

A jeszcze pytanie czy mozna samemu sobie dobrac dogodny termin rozmowy czy to raczej juz oni wyznaczaja dzien ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...