Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, więc jutro jadę do ambasady :D Wniosek złożyłam w piątek, a dziś zadzwoniłam żeby się umówić i okazało się że można spotkać się z konsulem już jutro. Rozmawiałam ze średnio sympatyczną Panią, która kazała mi samej wybrać termin spotkania i uprzedziła żeby nie przychodzić zbyt wcześnie. Trzymajcie kciuki, odezwę się po powrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam może troszkę głupie pytanie ale jak to mowia, kto pyta nie bladzi. Wypelnilam formularz, chciałabym wybrać się na wymarzona wycieczke do stanow, narazie tylko wschodnie wybrzeze, wracając przez Kanadę. Moje pytanie jest takie: we wniosku trzeba wpisac kto wydal paszport. w moim przypadku jest to wojewoda zachodniopomorski!!!! i wstawiając ta nazwe nie zmiescila sie do konca!!!!!! wniosek tez skaladalam w innym miescie niz Szczecin! Poradzcie mi co mam zrobić. :)

dzieki serdecznie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 Panie Administratorze :)

albo ja jestem slepa albo glupia ale nie widzę :( przepraszam, ze zasmiecam temat..... widzialam jeden link o wojewodzie opolskim, a ja mam wojewoda zachodniopomorski i wlasnie to ostatnie "i" mi sie nie miesci. Przepraszam jeszcze raz za zawracanie glowy, ale prosze o wskazówke :) dziekuje :)

a moze jest ktos z zachodniopomorskiego, kto wypelnial juz wniosek?

Jestem wdzieczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...