Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mam pytanie - mój ojciec leci do Kanady ale chce zwiedzić również NY itd...jednak będzie się to odbywało na zasadzie wjeżdżania na teren USA na jeden dzień bez żadnych noclegów. A niestety, we wniosku trzeba napisać adres, pod którym będzie się zakwaterowanym, następnie dane na temat biura podróży itp.I pytanie mogę brzmi - co w tej sytuacji zrobić? Nie da się tego punktu ominąć we wniosku (nawet zaznaczając opcję, że wjeżdża się jako turysta na 1 dzień).

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

we wniosku jest pytanie o wysokość zarobków, czy mogę "trochę" podkoloryzować ? mogą to jakoś sprawdzić? <_<

poczytaj temat na forum o wizach B2, glownie tematy gdzie sa przykladowe pytania roznych ludzi, pracujacych / nie pracujacych / studiujacych itp itd

konsulowie raczej nie patrza od strony czy malo czy duzo...bo to dla roznych osob rozne sa duze sumy a rozne sa male,

ew konsul patrzy jak dlugo pracujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mój nick:Idaho i jestem nowym użytkownikiem forum.

Mam krótkie pytania odnośnie wypełnienienia wniosku wizowego:

1) national ID -to na pewno pesel? Dzwoniłem do kolegi,który dostał wizę i twierdzi,że wpisał odpowiedź :serię i numer paszportu....

2)jest wyraźne pytanie o miasto wydające paszport :CITY- a mimo wszystko wpisujemy np.wojewoda pomorski tak?

3)pytanie o MOTHER'S NAMER GIVEN -to które jest w późniejszej części zaraz po ojcu-pytanie dotyczy nazwiska panieńskiego czy to które dostała po ojcu po wyjściu za mąż?

Dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...