Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, może i głupie ale chciałabym żeby wszystko było ok :)

Wczoraj wypełniałam wniosek ds-160, jednak przekroczyłam limit 20 min i wygasła mi strona, prosili żeby podać nr aplikacji (wniosku) jednak nie zapisałam go. Zatem jeszcze raz założyłam ten wniosek. czyli teraz mam jakby dwa założone wnioski, który jeden jest wypełniony (ale nie wysłany) a drugi do połowy wypełniony(też nie wysłany). Czy muszę jakoś ten pierwszy skasować? Czy on po prostu wygaśnie za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

Słyszeliście pewnie, że od 13 kwietnia drożeją wnioski wizowe. Niby nie dużo, ale jednak :) W związku z tym, planuję złożyć wniosek jak najszybciej, pewnie jutro. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, na które nie mogłam znaleźć odpowiedzi na forum. Mianowicie ile czasu minie po złożeniu wniosku do rozmowy z Konsulem? Planuję wyjazd w ostatnim tygodniu kwietnia i wolałabym uniknąć sytuacji, w której zostanę zaproszona w tym terminie. Dodam, że wybieram się do ambasady w Warszawie. Czy jest ewentualnie możliwość negocjowania terminu spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po zabiegu :) Z narzeczona dostaliśmy promesy na 10 lat.

pytanie kim jest ta osoba która napisałem we wniosku u której się zatrzymamy

czy jesteśmy narzeczeństwem odpowiedzieliśmy ze nie jeszcze nie (tak na wszelki wypadek żeby nie myśleli ze chcemy tam się ochajtać)

czym się zajmujemy i w jakim celu tam lecimy

rozmowa trwała może 5 minut spoko koleś chociaż na końcu trzymał w niepewności bo coś tam pisał w tym komputerze a my nie wiedzieliśmy o co chodzi cala sprawa zajęła nam godzinę. Byliśmy umówieni na 9:30 przyszliśmy za 10 i o 9:20 już z numerkiem czekaliśmy na swoja kolej a przed nami ok 40 osób ale szybko szlo i o 10 już wyszliśmy z ambasady. Chociaż nie powiem ze jak już szliśmy do okienka to stres złapał straszny, Ale daliśmy rade :) W czerwcu wylot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi ....

Wypełniłem wniosek ds160 ale zapomniałem dodać jednej osoby która ze mną jedzie (była po wize 2 dni wcześniej , gdyż ja nie mogłem sie wyrwać z uczelni, ale dhl jeszcze nic nie przywiózł ) i teraz mam problem.

1. Czy jak konsul powiedział tej osobie że dostała wize to może coś namieszać mój wniosek ds160 ?? Bo nie chciał bym mu zrobić niedźwiedziej przysługi -> tym bardziej przez nieuwage :/

2. A teraz docelowa sprawa: wogóle co mam zrobić bo wysłałem już ten wniosek i nie moge go edytować a chciałbym tą osobe dodać z którą najprawdopodobniej będę lecieć (jedziemy do tego samego wujka ) .... Czy mam wypełniać od nowa wniosek i na infolini podać ten wniosek z włąściwymi danymi ?

Proszę o szybką odpowiedź :)

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...