Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja również mam kilka pytań:

1)Jaki rodzaj wizy zaznaczyc (jade turystycznie czyli B2??- tak mam w starej wizie) ale widziałem na forum rózne odpowidzi ze B2 lub B1/B2 a jako cel mam zaznaczyc B (tourism/personal travel visitor)???

2)Jest pytanie are you principal applicant??? o co chodzi bo nie tlumaczy mi go:/

3) Opisy zawodów radzicie dać po polsku czy angielsku bo nie chce zeby np wojewodztwo pisać SLASKIE a opisy po angielsku nie bedzie to głupio wygladało albo dodatkowy jezyk : napisze ANGIELSKI i beda odpowiedzi jedne po Polsku inne Po Angielsku

4) Co zrobic jezeli nie pamietam dokladnych dat wczesniejszych wlotów na teren USA?? a i jednej odmowy wizy daty tez nie pamietam niczego ?? jak z tej sytuacji wyjsc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jakiego ID potrzebujesz?

Jeśli chodzi Ci o "Application ID", to jeśli nawet nie zaczęłaś wypełniać formularza, to nie masz tego numeru.

I jak to możliwe, że umówiłaś się na rozmowę przed wypełnieniem wniosku? Przecież aby się umówić, to potrzebujesz numer potwierdzenia...

Wniosek wypełniasz tutaj: https://ceac.state.gov/genniv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam pytanie a mianowicie starałem się o wize 2 lata temu i dostałem ją na 10 lat. Ale podczas wypełniania wniosku o wize ucieło mi jedna cyfre PESLu. Teraz zastanawiam się czy nie będe miał problemów w USA jak będe mnie tam sprawdzać czy to nie ma znaczenia? Proszę o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypełniałam wniosek wizowy dla męża , na końcu wpisywałam swoje dane jako osoby wpełniajacej, wpusywałan nr paszportu oraz kod z obrazka , nie widziałam pola do podpisu elekronicznego-trezba pewnie było wpisać imię i nzawisko osoby aplikującej, wniosek wysłałam. Czy możliwe , że coś żle wpisałam lub opuściłam pole z podpisem?

Po wysłaniu wniosku chciałam wypełnić dla siebie wnisek ikliknęłam wiza rodzinna i po wypełnieniu kilku stron chciałam zapisać, ale mnie przekierunkowało na sam poczatek.Czy mam nową aplikację od poczatku uzupełniać czy gdzieś znajdę link do wnisek rodzinny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 2 pytania odnosnie wniosku o wize.. dzis wypelnialam w biurze wniosek ( pan mi go wypelniał ) i nie pamietalam dokladniej daty urodzin Ojca wiec wpisal ze nie wiem.. i mam pytanie czy to nie bedzie przeszkoda? Druga rzecz to Pan wpisal chyba zla date urodzin mojej mamy.. zamiast 13 kwiecien wpisal 14. Chcialabym wiedziec czy nie bede miec przez to problemow przy konsulacie? a jesli tak to co mam zrobic? od nowa wniosek, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałaś wszystkie inne dane, czy są poprawne?

Wypełnienie wniosku o wizę jest banalnie proste - zamiast podawać komuś obcemu wszelkie informacje, należy po prostu samemu je wpisać w aplikacje.

@pagier - jeśli nie możesz wpisać więcej, niż 2 miejsc pracy, to wpisz tylko dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...