Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

inne dane sa poprawne.. wiec to nie jest przeszkoda? czy musze od nowa wypelniac to i czy wgl tak mozna.. ? nie wiem czy patrza i sprawdzaja dane rodzicow datego pytam bo nie chce miec potem problemow i stracic tyle kasy i nie dostac wizy z powodu bledu takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie znam daty urodzenia swojego ojca, więc również zaznaczyłem, że nie znam. Nie będziesz miała absolutnie żadnego problemu, aczkolwiek licz się z tym, że konsul o to zapyta - w moim przypadku sprawa prosta, zero kontaktu od prawie ćwierćwiecza (a i nazwisko mam takie samo, jak panieńskie matki), to i nie drążył. Wizę mam na 10 lat.

W przypadku złej daty urodzenia mamy jest trochę gorzej. Ja bym ponownie wypełnił wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składając wniosek poświadczasz, że dane podane w aplikacji są prawdziwe.

Oczywiście, że można wypełnić jeszcze raz i jeszcze raz... Możesz wypełnić aplikację tyle razy, ile chcesz.

Umawiając się podasz po prostu numer właściwej aplikacji i już.

Czy sprawdzają dane rodziców? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , głowa do góry. Ja nie wpisałem dat urodzin moich rodziców i wizę dostałem. Konsul nie pytał o nic co było zawarte we wniosku. Ważniejsze jest dla niego po co tam lecisz i co chcesz robić. Daty urodzin rodziców są nic nie znaczącą informacją dla niego. Zarobków tez nie podałem i nawet nic o to nie pytał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to nic nie znaczy dla nich.. bo naprawde licze na ta wize :S a jak przez taki glupi blad nie dostane to... a nie mozna zmieniac wniosku ktory sie wypelnilo juz online? Bo daty zapomnialam ale juz wiem.. .

Piotr79 Twoje slowa mnie pocieszaja :) Mam nadzieje ze u mnie tez nie sprawdza.. a gdzie miales rozmowe? w Krakowie czy Warszawie? Dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak już ukończę aplikację i wyświetli mi się ta strona potwierdzająca złożenie wniosku z tym kodem to mogę ją jakoś zapisać i wydrukować na innym komputerze ? Gdyż nie będę miała możliwości wypełnić wniosku na komputerze z drukarką.. I jeszcze, czy dobrze zrozumiałam że polskich znaków używamy tylko przy imieniu i nazwisku ? Aha, i tak troszkę z innej beczki, będę płacić za wizę w baku pocztowym, rozumiem że to potwierdzenie wpłaty razem z numerem dostaje od razu od ręki po wpłacie w okienku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może i głupie pytanie ale:

1 W zakładce "Provide the locations you plan to visit in the U.S." podaje tylko miasta które chce zwiedzić czy bardziej szczególowo rozpisuje się w zakładce Location

2 Czy konsul podczas rozmowy pyta szczegolowo co chce zwiedzic jaki mam plan tzn taki co do dnia lub godziny :D czy tak ogólnikowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli w zakładce Work/Education present podałem pracodawce u którego pracuje 6 lat od zakończenia studiów to w kolejnej zakladce previous przy pytaniu Were you previously employed zaznaczam NO i dalej uzupełniam dane o szkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moje pytania:

1)co mam zaznaczyc w pytaniu Primary Occupation jeśli pracuje( jako obsługa klienta) i studiuje zaocznie ?? co jest ważniejsze?

wybrałam other pozniej napisałam że pracuje jako .... i podałam dane pracodawcy

2) czy ktoś wie jakie są terminy rozmów w krakowie ??

Dziękuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...