Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Zaznaczasz, co Ci wygodniej. Na rozmowie możesz doprecyzować.

2. To się zmienia z dnia na dzień. Teraz okres będzie się wydłużał, bo wakacje idą.

3. Nie musisz nigdzie robić żadnego podpisu, o jakim myślisz. Na aplikacji nie jest wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisalam dane mojej szkoly. Tez ukonczylam liceum a na studia jeszcze nie ma rekrutacji wiec wpisalam liceum.

Okej, to wpiszę ukończenie szkoły . Dziękuje

Ja wpisalam dane mojej szkoly. Tez ukonczylam liceum a na studia jeszcze nie ma rekrutacji wiec wpisalam liceum.

i mam zaznaczyć, że student?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy o swoich studiach wpisuję tutaj: "Present Work/Education/Training Information"

Czy dopiero przy: "Q: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?"

Czy może najpierw studia, a przy tym drugim liceum itd? ;) dzięki za opowiedź z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy o swoich studiach wpisuję tutaj: "Present Work/Education/Training Information"

Czy dopiero przy: "Q: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?"

Czy może najpierw studia, a przy tym drugim liceum itd? ;) dzięki za opowiedź z góry.

Dobra praktyka jest przy uzupelnianiu czy to historii zatrudnienia czy wyksztalcenia, aby 1 na liscie byly zawsze najbardziej aktualne informacje. Czyli w przypadku pracy, obecne lub ostatnie zatrudnienie, potem poprzednie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Problem jest w tym, że studiuję dwa kierunki na raz (równolegle) i nie wiem czy drugi kierunek wpisać przy tym opisie duties czy jak :<.

No i mam też tradycyjny problem: moja matka jest nielegalnie w USA od paru lat jakoś (informacja uzyskana od ciotki-siostry matki po wielu latach, nie mam z nią kontaktów. Miałem poprzednio wizę, byłem w USA 11 razy u ciotki oraz kuzynki, nigdy nie przekraczając terminu, zero problemów w Stanach. Moja siostra od 2 lat ma permanent residenta. Wpisać matkę we wniosku czy nie? Nie chcę żadnych problemów, kłamać też nie. W USA byłem ostatni raz w 2011 roku. Dzięki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...