Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

To byl maly incydent, a ze nasze prawo lubi wlasnie takimi incydentami sie zajmowac, a nie powaznymi sprawami to tak juz zostalo. Chyba ma juz cos w papierach... Ale zeby nie robic zamieszania to napiszemy NO tak jak na poprzednim wniosku... Chyba az tak nie beda drazyc...??

Joanno mamy piekne imie:) Myslalam, ze skoro lecimy razem to moge mu towarzyszyc, a tak miesiac grudzien zimno strasznie... nie jak w lipcu:)

Obiło mi sie o uszy, że miesiac grudzien dobry czas na wizy:P

sly6 nie ma teraz czasu na bieganie po urzedach i zalatwianie takich dokumentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

4. WAŻNE PYTANIE "Czy kiedykolwiek odmowiono Ci wizy" odpowiedz bedzie, ze tak. dalsza czesc, wyjasnij co sie stalo....??? Jak to napisac? :)

W tym miejscu przepisałem cały paragraf na podstawie którego dostałem odmowe - ma to na kartce w ichniejszym języku

Przy moich ostatnich występach długo musiałem się namęczyć aby chłopu jakoś w dwóch językach wytłumaczyć, że pracuje na etacie w jednym końcu Polski, a w drugim mam własną działalność i tak nie zrozumiał :) Stwierdził, że jestem na granicy dostania wizy, ale ją mi przyznał.

Plan miałem jeszcze zapasowy, aby w grudniu startować do konsulatu w Krakowie gdybym otrzymał kolejną odmowę, na zasadzie jak oni mnie drzwiami to ja oknem wejdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Cześć,

Czytam to forum od wczoraj; dużo informacji, rzeczowe odpowiedzi, rozsądne rady, słowem – bardzo pomocne.

Moje pytanie w sprawie wniosku: czy dobrze rozumiem, że jeśli prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, to w sekcji Present Work/Education/Training Information wpisuję mam wybrać Business jako Primary Occupation, i wpisać dane mojej firmy (czyli moje), a w opisie sprecyzować w jakiej branży działam? Czy ktoś z Was został poproszony o jakieś dokumenty związane z DG podczas rozmowy z konsulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeszukiwałem forum, ale nie mogłem znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie. W sekcji Present Work/education etc. wpisałem moje aktualne miejsce pracy. Od października zacznę 3 rok studiów zaocznych, lecz nie mogę tego wpisać w skończonych szkołach (tam mogę wpisać liceum, które skończyłem). Czyli nie da się we wniosku odnotować faktu mojego zaocznego studiowania? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...