Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, mam pytanie odnośnie wpłaty. Chcę zrobić opłatę, ale z tego co ja pamietam to jak sie dostaje potwierdzenie obojetnie jakiej wplaty to na potwierdzeniu widnieje tylko pieczatka z data wplaty i podpis, a zadnego nr nie ma....???????? Gdzie to wpłacić? Trzeba wspomnieć, ze potrzebuje NUMERU DOWODU WPŁATY? Na stronie ambasady jest napisane, ze "Numer będzie zapisany ręcznie przez pracownika banku na Państwa dowodzie opłaty." ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Naszczęście udało mi się zrobić tą opłatę, ale musiałam się trochę nagimnastykować:) Jak zaszłam na pocztę i pokazałam im wydrukowany druk 160$ to babka nie wiedziała o co cho i kazała mi druk przekazu wypełnić...:) Czy może mi ktoś wyjaśnić co to jest TNT? Domyślam się, że coś jak DHL, ale przy wypełnianiu podania o wize nie było druku do TNT jak kiedyś do DHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisi szyld "bank pocztowy" tam zachodze, a panie pracujące tam nie maja pojęcia o co chodzi, powinny przynajmniej mnie gdzies pokierowac. Ale znalazlam, nawet na drzwiach bylo napisane, ze opłacanie wiz do 16, 45. Juz moj chlopak ma umowiona rozmowe na 3 lipca, szkoda, ze nie na 4 :D

Jak on powinien sie ubrac?:) bo jak ja pamietam to panowie w garniakach a panie tez elegancko. a ja wtedy w bluzie czerwonej w kropki:P myslalam, ze za sam ubior wizy nie dostane:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...