Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lecę do Philadelphi z Wrocławia. Przesiadkę mam we Frankfurcie. Czas między lądowaniem we Frankfurcie a wylotem do Philadelphi to 5 h.

Lece pierwszy raz i prosze o kilka wskazówek jak dotrzeć po wylądowaniu we Frankfurcie do samolotu do Philadelphi. Może dodam że cały lot odbywa sie samolotami Lufthansa.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najprawdopodobniej już na karcie pokładowej, którą dostaniesz we Wrocku na lot Frankfurt - Filadelfia będziesz miał napisany numer bramki na lot transatlantycki. Ale sugeruj się tym, co napisane będzie na monitorach na lotnisku we Frankfurcie. 5 godzin to sporo czasu, żeby się 5 razy zgubić i tyle samo odnaleźć na tym lotnisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lecisz do FRA lufthansą to jak wysiądzesz z samolotu idziesz korytarzem i wychodzisz do głownego korytarza lotniska ,udajesz się w lewo będzesz widzieć na wprost środek lotniska i idziesz prosto jakieś 100 m i po prawej stronie korytarza bedzie winda z napisem Tranzyt / przeważnie stoi tam pracownik lotniska i pyta czy do tranzytu .Do windy do góry i wysiadasz bezpośrednio na odprawę poza strefę Schengen ,sprawdzenie paszportów ,wizy itd.i dalej idziesz już korytarzem szukając swojej bramki wylotu która będzie napisana na karcie pokładowej którą otrzymasz we Wrocławiu .We Wrocławiu dostaniesz karty na cały lot .Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lecisz do FRA lufthansą to jak wysiądzesz z samolotu idziesz korytarzem i wychodzisz do głownego korytarza lotniska ,udajesz się w lewo będzesz widzieć na wprost środek lotniska i idziesz prosto jakieś 100 m i po prawej stronie korytarza bedzie winda z napisem Tranzyt / przeważnie stoi tam pracownik lotniska i pyta czy do tranzytu .Do windy do góry i wysiadasz bezpośrednio na odprawę poza strefę Schengen ,sprawdzenie paszportów ,wizy itd.i dalej idziesz już korytarzem szukając swojej bramki wylotu która będzie napisana na karcie pokładowej którą otrzymasz we Wrocławiu .We Wrocławiu dostaniesz karty na cały lot .Powodzenia

Super. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Znalazłam bilety na wakacje Lufthansą z Chicago do Frankfurtu i do Krakowa w dość korzystnej cenie, Jak myślicie, czy wysłanie 17 córki samej na taką trasę to dobry pomysł? Czy lepiej dołożyć trochę więcej i puścić LOTem? Jest 2.5h na przesiadkę we Frankfurcie, z tego co widzę wszystko na tym samym terminale. Ktoś leciał na tej trasie i mógłby coś powiedzieć jak to wygląda (w tych sprawach zielona jestem, bo samolotem leciałam raptem 2 razy). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...