Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak wysiade z samolotu znajdyje swoj bagaz ,przejde urzad celny i od razu nadaje bagaz dalej tak ?? nadaje go na tym terminalu 5 co wysiade czy na terminalu 1-ym gdzie odlatuje do los ageles ??

Jak wyjdziesz z samolotu to najpierw przejdziesz przez immigrations, pozniej bagaz, celnik i nadanie ponowne. Tak jak KaeR pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok , dziekuje za info , kolejnosc juz rozmumiem , ale nadal nie wiem gdzie mam je nadac ponownie czy na terminalu 5 ?? czy na terminalu 1 ??? bo jak widzicie laduje na 5-tce a dolatuje z 1-ego , a jak patrze na mapki terminali to bardzo odlegle od siebie terminale i z youtuba widzialem ze bede musial nawet kolejka sie przedostac , wiec moje pytanie po przejsciu wszystkiego juz na ktorym terminalu mam nadac ponownie bagaze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci ponownie mowie, ze zobaczysz. Przewaznie oddaje sie na tym samym terminalu zaraz za celnikiem. Jak bedziesz szedl trybem connecting flights, to po drodze beda stanowiska. Spytaja Cie dokad lecisz prawdopodobnie, wiec to nie jest wolna amerykanka. Nigdy na zas nie sprawdzam takich rzeczy, bo to nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a niektorzy z krajow trzeciego swiata i daja sobie rade... Chyba nie bedziesz gorszy ?

Czasem w firmie gdy sie zdaeza nawal pracy to bierzemy zaprzyjaznionych studentow albo kogos innego do pomocy.

gdy mi mowia ze czegos sie nie da zrobic bo skomplikowane to im mowie ze tu kiedys pracowali Murzyni I dawali rade.

Nic tak nie wplywa pozytywnie na wydajnosc jak chec udowodnienia lepszosci nad czarn... soryy, Afroamerykaninem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

22 czerwca lecę z żoną i synem przez Frankfurt do Miami /bilet Lufthansy/.

Jest to poranny lot - przylot 9:30 odlot 10:30 a więc będziemy mieli 1 godz. na przesiadkę.

O swoją przesiadkę się nie obawiam ale co z bagażem rejestrowanym, czy zdążą go przetransferować do drugiego samolotu /Airbus A380/ ?

Czy ktoś mający 1 godz. na przesiadkę we Frankfurcie miał problemy z bagażem, który do USA nie doleciał razem z pasażerami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz lot przesiadkowy, ale oba loty obsługuje jedna linia to raczej napewno wszystko będzie ok.

Ja leciałem do NYC LOTem i Virgin Atlantic z Heatrow i moje bagaże nie doleciały na czas. Dostałem je następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...